Wpis z mikrobloga

Wykopki to jednak #!$%@? grupa XD Borek bez dystansu za Tajlandię i kopyto-borek #!$%@? co za gbur.Borek wyluzowany-borek #!$%@? co za cham XDDDD zobaczyliście pachołki jak się bawią normalni ludzie,tylko że to było na kamerach i już cebulaki #!$%@? XD nie ma ratunku dla was zostala tylko piwnica i kij w dupie
#kanalsportowy
  • 13
  • Odpowiedz
@meemphis11: no po pół roku i kilku filmikach, które miały wyjaśniać hejterów, a pokazywały tylko spięcie d00py prostego chłopaka z Dębicy, to to co zrobił wczoraj to była raczej chłodna kalkulacja i zrobił to żeby temat nie wracał. Jakby zrobił to pół roku temu, to o aferze nikt by nie pamiętał. A to o co niektórym się nie podoba, to egocentryzm Borka, który wczoraj było widać i ostentacyjny brak szacunku dla
  • Odpowiedz
@meemphis11: Chyba żyjesz w jakiejś alternatywnej rzeczywistości. Większość propsuje Borka za wczorajszy hejtpark, ale jednocześnie zauważa, że takie docinki na temat małżenstwa Pola były słabe. Zwłaszcza z ust Borka.
  • Odpowiedz
@meemphis11: kurde, wczoraj w nocy widziałem prawie same pozytywne komentarze na temat ostatniego Hejt Parku na wykopie, ominąłem jakichś frustratów? Pewnie ci co rano wstawali ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@meemphis11: ja to w ogóle nie rozumiem jak można tak przeżywać zachowania kolesia którego tutaj nikt nie zna prywatnie. Przecież to śmieszne jest. Te głąby to chyba swojego życia nie mają ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz