Wpis z mikrobloga

@AndzejGolara to jest tak że jak masz wesele w sobotę to w poniedziałek nikt nie przyjedzie. Jak to rozumieć?

Czy dziś jedzie ktoś z was na cmentarz? Albo czy te zjawisko będzie takie jak w te dni wszystkich świętych / dzień zaduszny?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 688
@xstempolx: nie to jest ten mem, który obrazuje jaką mamy przestrzeń w nauczaniu szkolnym, którą można zapełnić dziełami JP2. Bo w końcu kto by się tam zastanawiał, kosztami magazynowania, obrotem, amortyzacją, inflacją. Lepiej poczytać encyklikę
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@sssabae: ale wiesz, że narzekając na polskie nauczanie nie musisz obrażać Wojtyły? Był wybitnym filozofem i studiowanie jego prac z pewnością jest więcej warte niż niejednej lektury szkolnej XD ale pewnie myślisz że jp2 to tylko do lasu i w góry jeździł xD
  • Odpowiedz
  • 0
@rafsiemens Ja tam prychłem, ale w kontekście tego co #!$%@?ła władza nie ma znaczenia czy kwiatki uschną za 2 dni czy za tydzień, bo cmentarze i tak są zamknięte ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz
@sssabae: Jaką encyklikę? Omawiałeś w szkole jakikolwiek tekst JPII? Ja słyszałem tylko, że wielki Polak i jadł kremówki. Jakby były encykliki to by było dużo lepiej.
  • Odpowiedz
@sssabae: ale wiesz, że narzekając na polskie nauczanie nie musisz obrażać Wojtyły? Był wybitnym filozofem i studiowanie jego prac z pewnością jest więcej warte niż niejednej lektury szkolnej XD ale pewnie myślisz że jp2 to tylko do lasu i w góry jeździł xD


@hniedziela546 nikomu studiowanie dzieł filozofów nie bronię. Ale w podstawie ogólnego wykształcenia chętniej widziałbym ekonomię...
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@hniedziela546: pytałem

na jakiej postawie twierdzisz, że był wybitnym filozofem?

a ty mi podajesz kolejne miejsce gdzie nikt tak nie twierdzi, jeśli ktoś jest wybitny w jakieś dziedzinie to znalezienie informacji o tym nie powinno być trudne, rozumiem więc, że się zagolopowałeś i nie potrafisz przyznać do błędu
  • Odpowiedz