Wpis z mikrobloga

Gdy Pol wyliczał Zarzecznemu zjedzone rogaliki, pomyślałem: co za obrzydliwy typ, nie znoszę czegoś takiego.

Wczoraj tylko utwierdził mnie w przekonaniu - najgorszy typ człowieka - ten co przychodzi na imprezę ze swoim alko, nie poczęstuje, szybko wypije(albo zabierze do domu) ale innych opija i to z pretensjami, że mało.

Borek przyniósł torcik, a ten kurła, jakby pierwszy raz w życiu ciasto widział. Mogę dokładeczkę? Monika (jak to panna, one mają ten instynkt) wyłapała, że dopiero początek programu nie ma co zjadać od razu, są ludzie na zapleczu, których można też poczęstować. A ten oblech: Tak mało? I jeszcze na koniec, mogę zabrać torcik? Kurła () co z tego, że impreza trwa, obżartus chce darmowe ciasto.

Przez cały program nie powiedział nic ciekawego, tylko czekał do końca, aby zapytać się, czy może zabrać ciasto...

Albo jak przywieźli żarcie, kiedy rzucił się na ryż, aż mu podirytowany Stano zwrócił uwagę, aby zostawił trochę mięsa bo to porcja dla dwóch osób. A ten: przecież jest gęste... Tak kurła, sosu se polej :D

Obrzydliwa postać. Najsłabsze ogniowo Kanału Sportowego, najsłabsze hejt parki. Nie dość, że nieprzygotowany to na dodatek nie potrafi prowadzić rozmów, gapi się w telefon i szuka zbawienia. Nic nie wnosi. Mogliby po pogonić, niech robi sobie lajfy na swoim kanale, ale jest po prostu piątym kołem u wozu. Zero kontentu.
#kanalsportowy
  • 15
@Narcyz_: Bekę z rogalików kręcili wszyscy razem z Zarzecznym, który mówił, że odrabia w rogalikach. Jednak Pol - czego nikt inny nie zrobił - wyliczył mu ile zjadł. Co jak widać po wczorajszej imprezie nie jest przypadkiem. Po prostu jest tak pazerny, zachłanny, że wolałby samemu zjeść jak najwięcej - bo darmowe - i w tym wyliczaniu nie było żadnego przypadku, żartu. Spój na wczorajsze głosowanie nad odwołaniem Smoka. Koleś zagłosował
@Majime sluchaj dla mnie nie mozna psychiatra podtrzebuje #!$%@? wie ile sesji zeby ci pomoc a ty bedziesz rzucal truizmami bo chlop sie napil. Dalej,czlowiek pijany to nie czlowiek szczery tak mowia badania. Alko #!$%@? ci hormony wiec w duzej mierze nie jestes soba. Po trzecie boras prywatnie moze byc inny i temu jak zartuje sobie chamsko w programie to poza wizja dalej sa kumplami dobrymi bo kazdy wie jaki jest kochany