Wpis z mikrobloga

#anonimowemirkowyznania
Mam przyjaciółkę od dobrych nastu lat, nigdy ni umiałem się pozbierać i powiedzieć jej co naprawdę czuję. Niech jakaś mirabelka podpowie czy to dobry pomysł wysłać jej taką wiadomość:
Przepraszam za bycie #!$%@?ą i nie bycie nigdy szczerym wobec Ciebie. #!$%@?łem setki razy nie mówiąc tego co tak naprawdę chciałem powiedzieć, milcząc albo unikając odpowiedzi. Nie wiedziałem jak się do tego zabrać, nie chciałem przez fb, wolałem prosto w oczy ale widocznie jestem większa #!$%@? niż myślałem… Powiedziałaś kiedyś że nasza przyjaźń może skończyć się tylko na 2 sposoby, ja nie brałem nigdy drugiego pod uwagę, że nie jesteśmy razem. Nie wiem czy dobrze rozumiem czasami twoje aluzje i podteksty jeśli się mylę to mój błąd, przepraszam. Nie chcę kończyć przyjaźni lepiej na jej podstawie budować związek. Dogadujemy się, nawet bardzo dobrze moim zdaniem, chociaż mamy czasem odmienne zdanie to i tak jakoś znajdujemy złoty środek, wytrzymaliśmy tyle z tą znajomością, że nie wiem co by musiało to spierdzielić, chyba że ja … teraz … Mam nadzieję że nie, że myślisz i czujesz podobnie jak ja. Jeśli czujesz tak samo to może warto by było spróbować być razem i zobaczyć co los przyniesie ?

Kliknij tutaj, aby odpowiedzieć w tym wątku anonimowo
Kliknij tutaj, aby wysłać OPowi anonimową wiadomość prywatną
ID: #5fa08d230860c8092cf49c31
Post dodany za pomocą skryptu AnonimoweMirkoWyznania ( https://mirkowyznania.eu ) Zaakceptował: LeVentLeCri
Doceń mój czas włożony w projekt i przekaż darowiznę

Wysłać?

  • Tak 12.9% (68)
  • Nie 87.1% (459)

Oddanych głosów: 527

  • 33
@AnonimoweMirkoWyznania: ten tekst jest fantastycznym sposobem na zakończenie znajomości i zostanie dla niej śmieciem wszechczasów. Jeżeli znasz ją od dobrych nastu lat to mam nadzieje, że mówisz o tym, że masz 14 lat a znacie się od 11, w innym przypadku nic cię nie usprawiedliwia żeby płodzić takie bzdury. To jest wyrzyg twoich wizualizacji, nie robi się tak. W tym co napisałeś w ogóle nie ma jej, są tylko twoje fantazje