Wpis z mikrobloga

System zdrowia się zawalił z winy mediów podkrecajacych panikę, którzy uruchomili hipohondrykow, którzy z byle gownem dzwonią do szpitala po karetkę i nieudolność naszych wspaniałych polityków.


@szyryfyry1: tak, ludzie symulują hipoksję - możesz mi pokazać jak symulować niedotlenienie mimo podawania tlenu? bo chętnie czegoś bym się nauczył

Popatrzmy na to globalnie i ta śmiertelność to 0,03%.


@szyryfyry1: można źródło czy liczysz procenty w stosunku do całej populacji?

Teraz mi powiedz
@megawatt: Chcesz mi wmówić, że w szpitalach teraz leżą ludzie w większości chorzy na covid rozumiem? Jesteśmy bombardowani taka ilością fske newsów, ze te wszystkie rewelacje o tym gownie sobie można w dupe wsadzić. Gdzie te stosy ciał? Przy 1 fali straszyli nas Włochami, a mieli duzo mniej przypadków niż teraz, krematoria miały nie nadążac ciał palić itd Teraz nie mają tego problemu rozumiem bo usprawnili służbę zdrowia i odpalili piec
@megawatt: Chcesz mi wmówić, że w szpitalach teraz leżą ludzie w większości chorzy na covid rozumiem?


@szyryfyry1: Jeszcze nie większość, bo ogólnie mamy bardzo dużo łóżek, dużo bardziej interesująca byłaby statystyka ile Covidowcow zajmuje łóżek z dostępem do tlenoterapii.
@roqitt: Ja nie przekonam Ciebie i megawatta, a Wy mnie.. Nie jestem jakaś choragiewka, żeby zmieniać zdanie co 5 min w zależności od tego jak zawieje wiatr. Od początku roku wiem, że ta koronką jest za bardzo rozdmuchana, że tu jest jakiś nacisk żeby to promować, że jak umrze jakas młoda osoba robią wszystko, żeby do każdego to dotarło i każdy o tym wiedział i mówił, jest to robione w taki