Wpis z mikrobloga

Kościół nie powinien w ogóle posiadać majątku ¯_(ツ)/¯ to Dom Boży, a nie instytucja finansowa w dodatku kościół czerpie czysty dochód bez podatków ¯_(ツ)/¯ to nawet nie ma się czego dziwić, że dochodzi tam do pedofilii


@userrrr: Ooo stary. Gdyby tak to ustawić to księża staliby się największym przekręciarzami od pranoa brudnej kasy. Prawilnie przypominam, że przypadki pedofilii pośród księży są znacznie rzadsze niż u lgbt czy nawet
  • Odpowiedz
@Stepanakert: Kościół nie powinien w ogóle posiadać majątku ¯_(ツ)/¯ to Dom Boży, a nie instytucja finansowa w dodatku kościół czerpie czysty dochód bez podatków ¯_(ツ)/¯ to nawet nie ma się czego dziwić, że dochodzi tam do pedofilii


@userrrr: kościół to organizacja, na dodatek najdluzej istniejącą, więc potrzebuje posiadać majątek jak każda inna (niereligijna) organizacja.

A to że widzisz związek orientacji seksualnej z majątkiem, to już w
  • Odpowiedz
mam przeczucie, że nic się jej nie stanie i będzie sobie tak jeździć aż komuś się znudzi. Żaden zapluty z nienawiści prawak nie będzie jej zatrzymywał, przebijał opon czy bił kierowcę. Podejrzewam, ale mogę się mylić.


@gdyzgasnieswiatlo: A ja mysle ze zostanie zniszczona, policja szybko zlapie sprawcow a prokurator wypusci
  • Odpowiedz
mam przeczucie, że nic się jej nie stanie i będzie sobie tak jeździć aż komuś się znudzi. Żaden zapluty z nienawiści prawak nie będzie jej zatrzymywał, przebijał opon czy bił kierowcę. Podejrzewam, ale mogę się mylić.


@gdyzgasnieswiatlo: szkoda ze na 100% nigdy sie nie dowiemy jak bedzie, bo bym zaprosil cie do malego zakladu o gotowke ::)
  • Odpowiedz
@jabl: nie zapisałem tego, ale na 99% widziałem newsa w tym tonie na twitterze. A jeśli chodziło o inną ciężarówkę to ta z kościelnym finansowaniem skończy podobnie
  • Odpowiedz
@jabl: Tak i nie ma tam nic więcej niż infografika bez podanych źródeł i wyjaśnień. Poza tym wliczono tam np. datki na tacę które są dobrowolne od wiernych ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz