Wpis z mikrobloga

Pamiętam, jak raz kupiłem 5 wracając z imprezy, 3 zjadłem a resztę wrzuciłem do kieszeni kurtki i rano jak jechałem na uczelnię na gigakacu głodny to znalazłem je w kurtce ( ͡° ͜ʖ ͡°) ku$!@ ale to było zajebiście smaczne wtedy ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz
Średnia krajowa w 2005/2019 roku: 2380,29zł/4918,17zł. Oznacza to, że w 2005 (2zł/szt) ze średniej pensji można było kupić sobie ~1190 cheesburgery, w 2019 (4,50zł/szt) ~1092 cheesburgery, więc generalnie nie ma aż tak wielkiej różnicy jak się wydaje
  • Odpowiedz
@krytyk__wartosciujacy: W każdą niedzielę dostawałem od babci 2zł na tacę i zamiast na mszę chodziłem z kumplem do maka na cheesburgera. Do kościoła wpadaliśmy tylko pod koniec mszy, bo jego rodzice zawsze pytali o ogłoszenia duszpasterskie. Piękne to były czasy ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@ainthere: jak miałem dychę w 2005, to kupowałem paczkę l&m niebieskich za 4 ziko, warkę strong i paczkę gum do żucia. Albo fajranty za 3,20 - w zależności od zasobności budżetu.
  • Odpowiedz
mając dychę w 2005 mogłeś na upartego kupić trzy paczki fajek, a dwie to na luzie


@ainthere: U ruskich na targu, ronsonki po 3.50 zł za paczkę 20 sztuk :)
W polskim sklepie, tam najtańsze kosztowały 5-6 zł. Jakieś LM czy West to już powyżej 6zł.
  • Odpowiedz