Wpis z mikrobloga

Czym się różni prawica od lewicy?

Autorytetami.

Weźmy na przykład taką panią Klepacką, która stała się autorytetem pisowskich mediów od kiedy zaczęła głośno krytykować osoby #lgbt.

Niby jest sportowcem, ale dopóki nie popisała się swoją homofobią, pies z kulawą nogą nie interesował się tym co mówi i myśli.

Świętoszkowata hipokrytka, która na Facebooka wrzuca filmiki, na których ostentacyjnie całuje krzyżyk albo leci pod kościół z różańcem, żeby bronić go przed lewakami, ale jej życiorys pokazuje, że za nic ma zasady kościoła.

O jej wykształceniu ciężko znaleźć jakieś informacje, ale można się domyślić, że nie bez trudu skończyła szkołę podstawową, a może nawet jakąś zawodówkę.

Doskonały wzór do naśladowania... jak chcesz zostać wzorowym prawicowcem.

#bekazpisu #dobrazmiana #pis #bekazprawakow #neuropa
źródło: comment_1604311175hwaHZpQpO2emR2dmA7Yau9.jpg
  • 5
@FlasH: Daleko mi do bycia jej fanem, czy popierania tego co tam robiła i mówiła, ale dowalanie się do wykształcenia to trochę słabe jest, bo niby w jakim celu jest to wypominanie?

Jeśli tak ma wyglądać ta wojenka między lewicą i prawicą to ja wysiadam. Słaby argument, ale znając życie prawa strona znajdzie kogoś podobnego i tak w koło Macieju, bez żadnych konkretnych argumentów będzie to trwało ¯_(ツ)_/¯
O jej wykształceniu ciężko znaleźć jakieś informacje,


@FlasH: nikt się nie chwali skończeniem podstawówki, a więcej podejrzewam że może nie mieć ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@FlasH: Daleko mi do bycia jej fanem, czy popierania tego co tam robiła i mówiła, ale dowalanie się do wykształcenia to trochę słabe jest, bo niby w jakim celu jest to wypominanie?


@sked: w takim celu, że po drugiej stronie mamy autorytet lewicy, który jest jej przeciwieństwem.

Osiągnęła w sporcie wszystko, zdobyła wykształcenie, nie lata z krzyżem, ale nie musi, bo nie ma nieślubnych dzieci... i zamiast pokrzykiwać pod kościołem,
w kazdym cywilizowanym kraju medalista olimpijski to jest KTOS. Juz bycie olimpijczykiem oznacza, ze ktos posiada jakies normalne wartosci typu tolerancja, fair play itp. W Polsce jak w lesie.


@kanasta: medalista to jest ktoś kto jest w trójce najlepszych zawodników w danej dyscyplinie sportowej, nawet w dziesięcioboju nie dają pkt za poglądy