Wpis z mikrobloga

Dlaczego odpowiedź Sławka dotycząca a właściwie nie dotycząca libacji opiekunów mnie nie dziwi?
Trzymajmy się faktów od samego początku.
Slawek spierdzielił ze stanowiska Menela bo stwierdził, że on wraz ze swoimi cichymi bohaterami jest w stanie sie lepiej zaopiekować Kononem.
Menel dovrowolnie odszedł więc Sławek miałeś szansę się wykazać.
Jedynie co mozesz sobie przepisac to moderowanie Kanałow na youtube szkolnikow, cenzurowanie tresci sadzac , ze w ten sposób chronisz szkolniaków. Poza tym Monitoring, nadzór kamer. I zainstalowanie na szkolnej Jarka menela 2.0 którego NIKT NIE CHCE. WŁĄCZNIE Z GOSPODARZEM BELWEDERU.
Kiedy Konon trafil do szpitala mieliscie prawie 2 miesiace by polepszyc kononowi byt.
Mogles rowniez zagospodarować Majora. Wyslac go do Krakowa czy Wroclawia. O przepraszam nikt już nie chce zabierac cpuna i recyqisty na wycieczki? Przejzeli Lalusia na oczy? Jak mi przykro.
Ok okno zostalo wstawione, plastikowe! Plot zalatany, brama , grafiti na domku zamalowane, prad zaplacony. A teraz Konon przepisuj belweder na Majora....
Miał się Major opiekiwać. Wszyscy wiemy, ze z plucMi Konona nie jest za dobrze. Ropnie mogą się odnowić.... co robi Laluś? Dumnie przed kamerą pali camele. Co wiecej ulany Jacuś (Jarek) na to przyzwala robiąc sobie metę z Belwederu Konona. I co ty na to? Jeszcze ich bronisz. Super , że nie pijesz. Tylko, że Kononowi na nic takie deklaracje czy tlumaczenia. Z resztą pragnę zaznaczyć, że niepoczytalnosc z powodu stanu upojenia alkoholowego czy nacpania nie jest czynnikiem łagodzącym w momencie popełenienia przestęstwa.
Trzeba powiedziec jasno opieka Majora i Jacusia przynosi wiecej szkód niż pożytku.
I jesli Tobie dobro Konona lezy na serduszku powinienes odseparowac Majora z Belwederu. To Major jest tym czynnikiem patogennym i jesli nadal będziesz swoich pomagierow w ten sposob tlumaczyc licz sie z tym, że się przyczyniasz do pogorszenia stanu zdrowia Konona.
Warto zaznaznyczyc, ze gdy Konon prosil o wezwanie karetki nie zrobiliscie nic. DR Lalus stwierdził, że dobrzs wyglad zjadł Konon przecież rosół bez cukru.
I jeszcze coś. Trzeba nauczyć się rozróżniać konstruktywną krytykę od hejtu.
Komentuję to co widzę, szczerze leży mi dobro knura. Z Tobą nawet nie można się skontaktować, ja wielokrotnie zapraszałem cię do dyskusji.
Wiec my widzowie wypraszamy sobie takich uproszczeń, że jestesmy hejterami i interesują nas patostreamy. To ty za,wszelką cenę bronnisz element patogenny na szkolnej w Postaci narcystycznego Lalusia ktory tak naprawdę gdzieś ma zdrowie Konona. A skoro bronisz Lalusia dla ciebie chyba też zdrowie Konona nie jest ważne. Z resztą te ostatnie 50 dni dobitnie to wykazały
#patostreamy
#kononowicz
  • 1
Konon przepisze Belweder na majora, a wiadomo że laluś jest niepiśmienny więc rudy podsunie mu do podpisania papier i osiągnie swój cel, będzie mógł wąchać Belweder ile tylko zapragnie bo będzie jego ;)