Wpis z mikrobloga

Ty wiesz że te drugie też zrobione i też potrzebują godziny (i więcej) w salonie kosmetycznym?


@Hannahalla: Chodziło mi o sam fakt robienia tych pierwszych paznokci, nie samo porównanie do drugich, bo i tak najlepiej jak są takie króciutkie. Widziałem, że będzie taki komentarz, ale nie chciało mi się edytować obrazka.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: Jezu jak widzę takie paznokcie jak te pierwsze to myślę sobie że musi to być w #!$%@?ę niehigieniczne. Te drugie z kolei kojarzą mi się z Karynami ze wsi i aż słyszę to wieczne stukanie o blat, piłowanie ich pilniczkiem i czuję zapach odżywki z Miss Sporty z Rossmana na WFiexD

A hybrydy/żele/cokolwiek naprawdę da się zrobić ładnie, a typowy wykopek nawet nie ogarnie że to robione u kosmetyczki.
  • Odpowiedz
@La_Fawnduh: Dopytam kosmetyczki, bo nie pamiętam numeru. Ale jak coś to są to hybrydy, dobrze zabezpieczone bazą żeby nawet jak gdzieś nimi zahaczę na proteście to żeby nic nie odprysło :P
  • Odpowiedz
  • 2
@illa_a Niech każdy decyduje o tym w jaki sposób wydaje swoje pieniądze jeśli Kobieta chce wyglądać atrakcyjnie musi w siebie inwestowac.
  • Odpowiedz