Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 9
@pianinka: brzydkie nie, ale mi się nie podobają. Nienawidzę gołych paznokci u siebie, mój facet również. I nic nie mam zniszczonego. Każdy taki spór powinno kończyć jedyne słuszne zdanie 'Dajcie ludziom nosić to co im się podoba'
  • Odpowiedz
@pianinka: wrzuciłaś zdjęcie paznokci o idealnym kształcie (który ma może max 10 procent kobiet) i prawdopodobnie na tyle twardych że się nie łamią i nie rozdwajają jak np. mi przez całe życie.
  • Odpowiedz
Robienie estetycznych paznokci ma jakies 2137 razy wiecej sensu niz placenie za skorki w grach i przyzwyczajanie producentow gier do tego, ze nawet #!$%@? tytul musi miec swoj sklepik.
  • Odpowiedz
@Nighthuntero: ja np. mam brachydaktylię i nie wyobrażam sobie robienia czegokolwiek z paznokciami niż je ścinać na krótko, aby całokształt wyglądał w miarę estetycznie. A że mam "pracę w terenie" to czasami nawet Niebieskiemu mówię, żeby naczyń nie zmywał, to przynajmniej sobie paznokcie wyczyszczę.
  • Odpowiedz
Najpierw sobie niszczycie te paznokcie, a potem pikachu face, bo godzinami trzeba je doprowadzać do porządku, piłować, nawilżać, odżywiać i nie wiadomo co tam jeszcze ;) Polecam pic rel, zajmuje jakieś 5 minut tygodniowo i jest za darmo. Jeszcze się nie spotkałam, żeby ktoś się czepiał, że brzydkie.


@pianinka: chciałbym mieć tak gładką płytkę paznokcia. Jak masz bardziej kanciaste pazury to trzeba szlifować płytkę dla takiego efektu, ale to już na
  • Odpowiedz
@Hannahalla: @pianinka: @gibney: Ej w ogóle nie wiem skąd taka spina o paznokcie xD W życiu nie widziałam żeby ktoś miał wyżartą płytkę przez hybrydy chyba że zrywał lakier zębami albo chodził do jakiejś słabej kosmetyczki. Ewentualnie odwrotnie, laski chodzą na hybrydy bo mają słabe swoje paznokcie.

W życiu też nie widziałam żeby hybrydziara podeszła do laski z naturalnymi paznokciami i mówiła coś w stylu "Uuu nie robisz hybryd?
  • Odpowiedz
@daddyissues_ przepraszam. sam zachowałem się jak gowniarz. Usunąłem swój komentarz bo po przeczytaniu moich wysrywow sam poczułem się delikatnie jak wielce dorosły, a mam przecież 12 lat xD nie było tematu ( ͡º ͜ʖ͡º)

! 12 tak mentalnie ( ͡º ͜ʖ͡º)
  • Odpowiedz