Wpis z mikrobloga

via Aplikacja_do_tworzenia_SDK
  • 44
#contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora się ruszyć bo już 07:02:00, Poniedziałek, 02 listopada 2020. Imieniny: Bohdany, Bożydara. Słońce wstało dziś o 06:50. Będzie oświecało nas 9 godzin i 18 minut, w zenicie znajdzie się o 11:30 po czym zacznie opadać aż schowa się za horyzontem o 16:09. Ciemna noc zapadnie o 17:30, ale gwiazd można wypatrywać od 16:47.
micke - #contentnadzis #codziennaafrica #totoafrica #dziendobry

Dzień doberek, pora ...
  • 21
Poniedziałek, kto wymyślił taki dzień
Cały czas głowa boli, boli mnie
Do roboty nie chce mi się wstać
To ciągle ze mną jest ten głupi , głupi kac.

Tymi słowami z piosenki "Złoty deszcz" przywitam się z wami.

https://youtu.be/X9KLfObkQxk

Trzymajcie się, może i dzisiaj ponuro, ale za to deszczowo i zimno. ( ͡º ͜ʖ͡º) Uśmiechów na twarzy i udanego dnia życzę.
@micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @Jurgen_Van_Beethoven @MalaGlupiaMiejscowosc01 @nie_mowie_po_kociemu @Sikorka2017 @Syskiev @Wejszlo @omi-omi @Pjotsze @TomTailor100 @algus @wyinwidualizowany @petla_sprzezenia @Dddkop @wynalazek_one @shitty_support @slabehaslo

no dzien dobry ja stalem sobie umylem sie zrobilem sniedanie i siedze sobie i oglqdam sensacie xx wieku potem moze ojca mateusza potem nie wiem moze pospie sobie jakis taki zmeszony jestem no i milego dnia dla was i tak dalej dobra narazie
Hansim33 - @micke @AllGoesWrong @bolorollo @buczubuczu @Dddkop @Dziesion @JurgenVanBe...