Wpis z mikrobloga

kurde, okazuje się że gdy wolnościowy event nie jest organizowany przez środowiska korwinowskie to stereotyp wolnościowca-kuca upada i okazuje się, że liberalne poglądy mogą być reprezentowane przez normalną julkę czy oskarka których mijasz na ulicy ( ͡° ͜ʖ ͡°)

#libertarianizm #protest
tyrytyty - kurde, okazuje się że gdy wolnościowy event nie jest organizowany przez śr...

źródło: comment_1604243504JwLXuvEQp5yUIROpce4HCZ.jpg

Pobierz
  • 160
@Dakkar na pewno aktywnie działa młodzieżówka, do której sam należę, ogólnie w samej partii jest znacznie mniej ludzi niż w młodzieżówce, ale obie organizacje bardzo szybko się rozwijają, zachęcam do dołączania obydwu :)
@koku: nie, gorszy był AWS, ale to popis w sumie. Anyway - tak jak mówię, walczycie z socjalizmem popierając komunizm. To nie jest mądre.

A co do Twojej dziewczyny, to w 2019 wykonany 1100 aborcji. Zadaj sobie pytanie - czy to faktycznie realny problem.
A co do Twojej dziewczyny, to w 2019 wykonany 1100 aborcji. Zadaj sobie pytanie - czy to faktycznie realny problem.


@Student_AWAS: tak to problem, bo jeśli ona będzie miała ten problem to nie będzie mogła nic z tym zrobić, no może wyjechać na Słowację. Do tej pory był wybór, teraz go nie ma.

nie, gorszy był AWS

nie #!$%@?. nie ma nic gorszego niż pis. Jeszcze kiedyś myślałem, że nic nie
@akosuminoe: bo problem w tym, że partie polityczne w Polsce trzeba opisywać w dwojaki sposób: gospodarka i światopogląd.
taki pis to lewicowa gospodarka i prawicowy światopogląd. dla mnie najgorsze z możliwych opcji
konfa to prawicowa gospodarka (liberalna) i prawicowy światopogląd. po tym co napisałem wyżej to druga najgorsza opcja. Reszta partii w polce (no może poza Razem) to środek.