Wpis z mikrobloga

Czytam sobie jak to Polska odrzuca pomoc Niemiec i zastanawiam się czy to nie podchodzi pod zbrodnie na własnym narodzie, za który międzynarodowe organizacje nie powinni zamknąć naszych ?

Mocne, ale przecież u nas nikt polityków nigdy nie rozlicza z wałków. Ktoś znajacy #prawo wie?

#koronawirus #protest #polska
  • 10
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: Sam się nad tym zastanawiałem. Przecież Kaczyński na ten moment powinien mieć status zbrodniarza:

1) Nie przygotował kraju na II falę COVID
2) Sprowokował wyjście setek tysięcy ludzi na ulicę w szczycie pandemii
3) Odmówił pomocy od Niemiec (w imię nie wiem czego? - własnej dumy?), kiedy u nas nie ma miejsca w szpitalach ani nie ma respiratorów.

Na pewno ma krew na rękach. Ja bym na jego miejscu spać
  • Odpowiedz
@SRzeyamlon: W PiS nikt nie ma nic do powiedzenia. Wszystko jest według tego co mówi prezes. Możesz sobie pisać, że Szumowski, że Trybunał. Co z tego jak to są marionetki. Przecież nawet Terlecki, jak zapomniał sobie mikrofon włączyć to jak o Kaczyńskim mówił? - "jak szef kazał, to znowelizujemy".
  • Odpowiedz
@ZasilaczKomputerowy: Zostaw szeregowego posła w spokoju ( ͡° ͜ʖ ͡°)

A mówiąc poważnie. Może i tak jest, ale odpowiedzialność za poszczególne działania biorą poszczególni ministrowie. I za brak przygotowania do pandemii nikogo poza Szumowskim nie da się winić prawnie, formalnie.
  • Odpowiedz