Wpis z mikrobloga

Mój stary to fanatyk Magdaleny Ogórek.
Pół mieszkania #!$%@? zdjęciami i plakatami Magdaleny.
Druga połowa mieszkania #!$%@? Listą Wächtera i innymi książkami autorstwa Magdaleny O itp. Co tydzień ojciec robi objazd po wszystkich kioskach w mieście, żeby skompletować wszystkie plotkarskie tygodniki gdzie są zdjęcia i wywiady z Magdaleną O.
Byłem na tyle głupi, że nauczyłem go into internety bo myślałem, że trochę pieniędzy zaoszczędzimy na tych gazetkach ale teraz nie dosyć, że je kupuje to jeszcze siedzi na jakichś forach dla spermiarzy i kręci gównoburze z innymi spermiarzami o to który obiekt zainteresowań spermiarzy jest ładniejszy: Hot Teenager Roxie czy Hot Milf Madzia. Potrafi drzeć mordę do monitora albo #!$%@?ć klawiaturę za okno.
Kiedyś ojciec mnie #!$%@?ł to założyłem tam konto i go trollowałem pisząc w jego tematach jakieś losowe głupoty typu Ogórkowa ma ryj jak szkapa, Roxie ma ładniejsze st00pki itp. Matka nie nadążała z gotowaniem zupy ogórkowej na uspokojenie. Aha, ma już na forum rangę ExtraSpermiage, za #!$%@? 10k postów.

Jak jest ciepło to co weekend #!$%@? na działkę gdzie ma swoje ogórki. Od jakichś 5 lat w każdą niedzielę jem ogórkową na obiad a ojciec #!$%@? o zaletach jedzenia tego zielonego gówna. Jak się dostałem na studia to stary przez tydzień pie**olił że to dzięki temu, że jem dużo ogórkowej bo zawierają fosfor i mózg mi lepiej pracuje.
Co sobotę budzi całą rodzinę o 8 rano bo puszcza na całą #!$%@?ę magazyn „W Kontrze” na TVP Info prowadzony przez a jak że nikogo innego jak Madzie O.

Przy jedzeniu zawsze #!$%@? o Madzi i za każdym razem temat schodzi w końcu na Jakimowicza, ojciec sam się nakręca i dostaje strasznego bólu dupy durr jaki to #!$%@? tylko swoją mordą obrzydza wygląd Madzi hurr, robi się przy tym cały czerwony i odchodzi od stołu klnąc i idzie wtedy czytać wywiad z Madzią w Twoim Imperium żeby się uspokoić.

W tym roku sam sobie kupił na święta gumową sex lalkę z nadrukowaną twarzą Magdaleny. Oczywiście do wigilii nie wytrzymał tylko już wczoraj to rozpakował i nadmuchał w sypialni. Ubrał się w ten swój cały czerwony szlafrok z nadrukiem SLD (pamiątka po czasach jak Madzia była w szeregach tej partii) i lezał całą noc z tą lalką w sypialni. Matka cała zestresowana chodzi, bo Tadek woli dmuchaną Ogórek niż ją.

Gdybym mnie na długość ręki dopuścili do Magdaleny Ogórek to bym wziął i #!$%@?ł jej liścia

Jak któregoś razu, jeszcze w podbazie czy gimbazie, miałem urodziny to stary jako prezent wziął mnie ze sobą pod siedzibę SLD na ulice złotą w Warszawie.

Pojechaliśmy gdzieś #!$%@? w centrum Warszawy, dochodzimy do budynku a ojcu już się oczy świecą i oblizuje wargi podniecony. Schowaliśmy się w pobliskich krzakach a ojciec już z wyciągniętą fujarą czekał aż Madzia będzie wychodzić. Po pięciu minutach mi się znudziło więc włączyłem discmana to mnie ojciec #!$%@?ął ręką po głowie, że Madzia usłyszą muzykę z moich słuchawek i się spłoszy. Jak się chciałem podrapać po dupie to zaraz 'krzyczał szeptem', żebym się nie wiercił bo szeleszczę i Madzia ujrzy że coś jest za krzakami i ucieknie. 6 godzin musiałem siedzieć w bezruchu i patrzeć na post komunistyczną kamienice jak w jakimś #!$%@? Guantanamo. Urodziny mam w listopadzie więc jeszcze do tego było zimno jak sam #!$%@?. W pewnym momencie ojciec odszedł kilkanaście metrów pod pobliske hasioki i się spierdział. Wytłumaczył mi, że trzeba pod hasiokami pierdzieć bo inaczej Madzia usłyszy i poczuje.

Wspomnę, że ojciec ma formowego kolegę Dzidka, z którym jeździ w dzień urodzin Magdaleny do Rybnika pod szpital w którym się to urodziła. Kiedyś towarzyszem wypraw Rybnickich był hehe Zbyszek. Człowiek o kształcie piłki z wąsem i 365 dni w roku w koszulce z napisem LOLI. Byli z moim ojcem prawie jak bracia, przychodził z żoną Bożeną na wigilie do nas itd. Raz ojciec miał imieniny zbysio przyszedł na hehe kielicha. #!$%@? się i oczywiście cały czas gadali o spermieniu, TVP, wRealu24 i słynnym forum. Ja siedziałem u siebie w pokoju. W pewnym momencie zaczeli drzeć na siebie mordę, czy generalnie lepszą l0szką prawicy jest Madzia Ogórek czy Miriam Shaded.

WEŹ MNIE NIE #!$%@? ZBYCHU, WIDZIAŁEŚ TY KIEDYŚ JAKIE MADZIA MA SZCZUPŁE N00SZKI? AŻ PAŁA SAMA ZACZYNA STAWAĆ NA ICH WIDOK

#!$%@? TADEK OGÓRKOWA MA PRAWIE 40 LAT A MIRIAM TO GORĄCA KREW ARABSKA

CO TY MI O ARABKACH #!$%@? JAK MADZIA TO PRZYKŁAD POLKI IDEALNEJ

No i aż się zaczeli #!$%@?ć zapasy na dywanie w dużym pokoju a ja z matką musieliśmy ich rodzielać. Od tego czasu zupełnie zerwali kontakt. W zeszłym roku zadzwoniła żona zbysia, że zbysio spadł z rowerka i zaprasza na pogrzeb. Odebrała akurat matka, złożyła kondolencje, odkłada słuchawkę i mówi o tym ojcu, a ojciec
I bardzo #!$%@? dobrze
Tak go za tą Miriam znienawidził.

Wspominałem też o arcywrogu mojego starego czyli Jarku Jakimowiczu. Stał się on kompletną obsesją ojca i jak np. w telewizji mówią, że gdzieś był trzęsienie ziemi to stary zawsze mamrocze pod nosem, że powinni w końcu coś o tym #!$%@? Jakimowiczu powiedzieć. Gazety niepoltakrskie też przestał czytać bo miał ból dupy, że o Jakimowiczu i aferach z nim związanych nie piszą.

Raz pojechał do Warszawy na ulicę Woronicza by spotkać tego #!$%@? Jakimowicza i mu #!$%@?ć, stary wrócił do domu z podartą koszulą bo siłą go ochrona usunęła z pod siedziby TVP.

Po klęsce w starciu fizycznym ze zbrojnym ramieniem TVP ojciec rozpoczął partyzantkę internetową polegającą na szkalowaniu Jakimowicza na forach lokalnych gazet. #!$%@?ł na niego jakieś głupoty typu, że Jakimowicz był tajnym współpracownikiem SB albo, że go widział na ulicy jak komuś gwoździem samochód rysował itd. Nie nauczyłem ojca into TOR więc skończyło się bagietami za szkalowanie i stary musiał zapłacić Jarkowi 2000zł.
Jak płacił to przez tydzień w domu się nie dało żyć, ojciec #!$%@?ł na przekupne sądy, TVP, Jakimowicza i w ogóle cały świat. Z jego #!$%@? wynikało, że TVP jak jacyś masoni rządzi całym krajem, pociąga za sznurki i ma wszędzie układy. Przeliczał też te 2000 na gazety plotkarskie, plakaty z Madzią itp.

Stary jakoś w zeszłym roku stwierdził, że koniecznie musi widzieć się z jego ideałem czyli Magdaleną O.
synek zobaczysz jeszcze będę miał jej autograf i zdjęcie z nią! Na forum wszystkim #!$%@? opadną z zazdrości.

Na Instagramie Ogórkowej wyczytał że będzie miała spotkanie z czytelnikami za 5 dni w domu kultury w sąsiedniej gminie, oj jak się #!$%@? stary nakręcał przez te 5 dni, matka nie nadążała spermy ścierać spod biurka starego, bo już taki napalony był, #!$%@?ł coś tam że on to by Madzi st00pki wylizał na miejscu, że Madzia się nie oprze jego urokowi i takie tam.

Wreszcie nastąpił ten pamiętny dzień, ojciec był taki napalony że prawie by mu pękła gumowa Madzia, oczywiście jako kompana swojej podróży wziął ze sobą mnie. Po 20 minutowej podróży jesteśmy na miejscu – Dom Kultury w Piździszewie Małym, oczywiście musieliśmy czekać godzinę na parkingu bo spotkanie było 17:30 a my ze starym byliśmy już o 16:30 i wreszcie stało się, drzwi DK się otworzyły, mój stary był zadowolony jak dzieciak który na gwiazdkę dostał kody do Fortnite. Na Sali usiedliśmy w tylnym rzędzie, oczywiście stary przez cały wykład nie mógł się powstrzymać więc rozpiął rozporek i zaczął trzepać, całe szczęście jeszcze zachowywał jakieś minimum norm społecznych i trzepał pod kurtką tak aby nie było tego widać, no ale #!$%@? do czasu. Przyszedł ten moment, ten jego upragniony moment, czyli autografy i fotografia z Madzią, staliśmy w kolejce, chociaż była krótka, nagle, przyszła kolej na mnie i starego, stary najwidoczniej się zapomniał ze nie jest w krzakach pod siedzibą SLD, nawet nie zgadniecie gdzie poprosił Magdę aby mu ta złożyła autograf, tak Dobrze się domyślacie, stary wyciągnął fujarę przed samą twarzą Magdaleny O i poprosił aby złożyła na jego benisie swój podpis, Magda zaczęła na pełnej piździe drzeć ryja, więc na reakcje ochrony nie trzeba było czekać.

Po kilkunastu minutach sytuacja wyglądała tak:
-Mój stary leży na ziemi z fujarą na wierchu, kurczowo trzymając się nogi Magdaleny -ochrona krzyczą, że ma ją puścić

-Jeden ochroniarz ma #!$%@? nos bo próbował leżącego ojca odciągnąć od Ogórek za nogę i dostał drugą nogą z kopa

-Dwóch policjantów ciągnie ojca za nogi i mówi, że jedzie z nimi na komisariat bo dokonał czynnej napaści seksualnej.

Minął miesiąc od tych dramatycznych wydarzeń, ja z matką nie wychylamy ani nosa za mieszkanie bo wstyd się pokazywać, całe media huczą o seksualnej napaści psycho fana, jeżeli trzeba robić jakieś zakupy to robimy je o 2 w nocy w nocnym sklepie na osiedlu po drugiej stronie miasta, stary czeka w areszcie na rozprawę za napaść seksualną i zachowanie obsceniczne w miejscu publicznym, grozi mu wyrok do 10 lat. Może za dwa lata już ludzie zapomną jaką inbe #!$%@?ł mój stary i będzie można normalnie robić zakupy w biedrze.

#magdalenaogorek #fanatyk #pasta #spermiage #bojowkamagdalenyogorek