Wpis z mikrobloga

12msc Nvidia GeForce Now + Watch Dogs: Legion

Nie gram w gry, nawet w sylwestra, więc dzisiaj w tą świętą niedzielę o godz. 23:59 odpali się #mirkolos i wtedy się okaże. Okaże się, kto jest szczęśliwcem który przez rok zagra przynajmniej w Watch Dogs: Legion, a być może i w inne gry które ma u siebie na półce poprzez platformę "siła G teraz".

Udział biorą tylko pomarańczki.

Kody są do aktywowania w GeForce Experience.

Zasady:

+ Plus
+ Odp. w komentarzu na pytanie: Czym AMD nie jest lepsze od Nvidii?

#rozdajo #nvidia #gry #amd #marketing
  • 138
@mistrzus: realnie nie AMD nie jest lepsze w sterownikach, gdyby mieli to na poziomie nv to już leciałabym kupować Big Navi 2. A tak to czekam, co zieloni pokażą za parę miesięcy jako odpowiedź.

AMD nie jest też lepsze w dawaniu dupy z dostępnością sprzętu, to co nv odwaliła przy generacji 3xxx to już skalę wywaliło ( ͡° ͜ʖ ͡°)
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@mistrzus: NVIDIA nadal rządzi w wykorzystaniu szybkiej pamięci i rdzeni CUDA do obliczeń poza graniem. Np. w Adobe Creative Cloud daje to niezłego kopa w konkretnych zastosowaniach i to nawet na kartach stricte gamingowych, nie tylko Quadro.
@Desolator: @DKMIP:

No to żeście plot twist mi wynaleźli, tego to ja nie wiem i sprawdzał nie będę... Powiem tylko jedno, rtx jest już z powrotem w serwisie sklepu, przyjęty jako wadliwy ( ͡° ʖ̯ ͡°) Czyli te dwa kody z paragonem na 2 grosze, które dostałem skanem, też są wadliwe, a ja jestem podświadomie kłamcą ()