Wpis z mikrobloga

  • 1
@Dudleuss kolego, jak na serio masz takie lęki o przyszłość, o to czy dasz radę i masz takie podejście, że cokolwiek chętnie byś zrobil, to strach cię oblatuje i się wycofujesz, to mam dla Ciebie jedna pozycję do przeczytania.
Ona na serio oteiera oczy i pozwala zauważyć mechanizmy, które sterują decyzjami.

Nawet jak nie lubisz czytac- przemecz to po rozdziale dziennie. wszak nie jest jakieś bardzo obszerne.
Do dostania na allegro
  • Odpowiedz
@FarGO: Wlasnie zastanawialem sie nad jej kupnem. Jeśli są w niej jakieś fajne porady, opisane mechanizmy itd. to chętnie kupię ale jeśli jest tylko lanie wody typu "wyjdź ze strefy komfortu, opuść swoją bańkę" przez całą książkę no to w dupie takie coś mam
  • Odpowiedz
@Dudleuss: wiem że to pewnie trochę cios w samoocenie, ale wbrew to jedna z najlepszych rzeczy jakie można dostać jako osoba z problemami społecznymi - rodzice, którzy zamiast Ci d---------ć, okazują Ci wsparcie. postaraj się to docenić, a poza tym przeczytaj tę książkę - ma dość sporą szansę wnieść coś pozytywnego w Twoje życie, a na pewno większą niż siedzenie na tagu #przegryw

a swoją drogą z książek
  • Odpowiedz