Wpis z mikrobloga

@Ethellon tylko w jedynce miałem poczucie że plynie jakiś czas i muszę się spieszyć. Szczególnie we wiosce pod wyzimą bałem się ze mnie chłopi zaraz zabiją. A 2 i 3 części na wyjebce
  • Odpowiedz
@Ethellon: Dość trudne pytanie. Jednym pod wieloma, szczególnie technicznymi względami to kaszana. Owszem była bardzo fajna. Gra robiona raczej dla Polaków, bo bardzo dużo swojskości, i żartów czy tekstów odnoszących się do polskiej rzeczywistości. Bardzo miło wspominam grę. Ale jednak przez wiele wad trudno ją nazwać najlepszą.

Wiedzmin 2 to bardzo dobra gra. Zrobiona bardziej w stylu dobrego filmu. Dobrze skondensowana fabuła wątku głównego Bardzo mi się podobała. Uważam, że to
  • Odpowiedz
@Ethellon:

jedynka graficznie okropna nawet jak na date wydania, a historia zbyt próbuje naśladować książki.

Dwójka lepsza od jedynki lepiej zbudowany świat, lokacje, historia.

Trójka najbardziej dopracowana jednak. Ma wszystko co duga część ale z otwartym światem. Jedynie historia trochę słabsza bo bardziej koncentruje się na Geralcie niż na intrygach królestw a to jest coś co mnie w książkach bardzo zainteresowało. No i trojka zapewnia o wiele więcej godzin rozgrywki.
  • Odpowiedz