Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 869
Szkalowanie papieża:

2010 - trollowanie katolickich forum przez grupę debili z karachana

2020 - protest na ponad 100k osob, odliczanie do 21:37 i puszczanie piosenki ze słowami "jan paweł II j**ał małe dzieci" pod domem kaczyńskiego

RIP @lakukaracza_

#wykopobrazapapieza #neuropa
  • 56
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

2010 - trollowanie katolickich forum przez grupę debili z karachana


@Soojin21: akcja z obnażaniem kultu jp2 to jedna z najlepszych rzeczy jaka się przytrafiła w polskim necie więc nie nazwałbym w tej kwestii tych ludzi debilami
  • Odpowiedz
@Soojin21: Eh, łezka się w oku kręci. Pamiętam jak w okolicach 2013 chcąc znaleźć na yt jakieś gole z dopiero co zakończonego meczu trafiało się najczęściej na filmiki typu JP2GMD. Wtedy traktowałem je jak ostatnie zwyrolstwo, w tamtych czasach szokujące i zupełnie nie do zaakceptowania przez mój młody umysł. Kto by przypuszczał, że kilka lat później nastąpi ewolucja w soft cenzo i lekki szkalunek przestanie być szkodliwy społecznie, a wręcz
  • Odpowiedz
Teraz czekamy jak biskupi memami przyciągną młodych do kościoła :)


@UchoSorosa: ja już właśnie to kilkukrotnie pisałem - czekam na to z niecierpliwością. może jakieś oddziały jezuitów do tego zostaną zaprzęgnięte?
szczezrez, to co wypowiedź kogoś z EP to gorzej. nawet Polak, który jawił się jeszcze jakiś czas temu jako ktoś "w miarę rozsądny" okazuje się kompletnie oderwany od rzeczywistości.

w każdym razie - czekam na te katolickie memy :)
  • Odpowiedz
@NaczelnyWoody: i tak i nie, wynosili cenzo na fb ale ktos robil oc no to ich bylo rzeczywiscie kilkaset przez tyle lat (a tych od jp2 to max 100). tysiace to na pewno odwiedzaly a jeszcze przeciez orbiterzy z innych czanow i yt
  • Odpowiedz