Wpis z mikrobloga

@So_I_Scream: nie ma problemu, jest przeciwny wtrącaniu się państwa w prywatnie życie ludzi i popiera zniesienie państwowych małżeństw, a jeśli w jakiejś sekcie protestanckiej pastor zezwoli na "ślub" homoseksualny to chcącemu nie dzieje się krzywda.
i kto będzie weryfikował tą umowę, np. w szpitalu, US czy sądzie?


@So_I_Scream: a możesz odwiedzić babcie, chociaż nie jesteś z nią w zwiąku małżeńskim? można dać zezwolenie na piśmie.

US pod rządami brauna nie będzie potrzebny

Co z prawem dziedziczenia i weryfikacją czy osoba zmarła faktycznie była w związku?


no chyba będzie podpis na piśmie, więc nie rozumiem tego zarzutu.
@kingwing1 przecież podpis można podrobić i już. A charakter pisma na starość się zmienia. Jak chcesz zweryfikować czy taka umowa była podpisana przez osobę w pełni świadomą?

Pytając o szpital, chodziło mi o dane wrażliwe, myślałem że to oczywiste. Skąd szpital ma wiedzieć, że kartka A4 którą mu podstawia pod nos to faktyczna umowa, a nie ktoś, z np. firmy windykacyjnej?

No brak US wiadomo, mokry sen, wszyscy będą uczciwi, a państwo
przecież podpis można podrobić i już. A charakter pisma na starość się zmienia. Jak chcesz zweryfikować czy taka umowa była podpisana przez osobę w pełni świadomą?

Pytając o szpital, chodziło mi o dane wrażliwe, myślałem że to oczywiste. Skąd szpital ma wiedzieć, że kartka A4 którą mu podstawia pod nos to faktyczna umowa, a nie ktoś, z np. firmy windykacyjnej?


@So_I_Scream: XD? już nie przesadzaj istnieje chyba coś takiego jak dowód
@kingwing1 no ale co z tym dowodem osobistym? Co na ma zapewnić? Wiesz, że nie ma tam informacji o stanie małżeńskim, prawda?

A dochodowy to jedyny podatek jaki mamy? Wow
A skacze bo robi się coraz ciekawiej.
Jest gdzieś jakiś plan jak miałoby to wyglądać, z dokładnymi wyliczeniami?
Jest gdzieś jakiś plan jak miałoby to wyglądać, z dokładnymi wyliczeniami?


@So_I_Scream: Ja liczyłem, da się na spokojnie spiąć budżet, ale nie musisz wierzyć mi na słowo, są dowody empiryczne, ludzkość żyła z podatkami ~10% przez tysiące lat.

Do reszty komentarza się nie odniosę bo jest po prostu śmieszny.
@kingwing1

Polityk zapewnił, że nie jest radykałem i nie popiera kamienowania homoseksualistów, ale jego zdaniem warto rozważyć "liberalny" pomysł, który za stosunki homoseksualne karałby batożeniem.


5 sekund w google, PAN WOLNOŚCIOWIEC