Wpis z mikrobloga

W interesie wszystkich wykopków na Tagu powinno być dobro Krzysia Misia. Przez 15 lat xapewniał nam widzom sporo rozrywki. Wszystkich krzykaczy którzy twierdzą , że Kononowi należy się bo ogółem posał donosy i spędził 25 na nibebeństwu pragnę poinformować, że gdyby Konon nie był tak charyzmatyczny nie byłby tak interesujący. Już nie wspomnę o tym, że sporo ludzi dzieki Kononowi zarobilo sporo pieniedzy. W tym niewdzieczny Laluś, Sławek czy Mexicano. W ichh gestii powinno byc przede wszzystkim by sie zaopiekować Kononem ale niestety Konon do ludzi ma szczescie jakie ma.
Smierc Kononowicza oznaczała by koniec uniwersum i tego tagu. Moze czas na wykopków? W kupie siła. Nie mogę już znieść zakłamania i obłudy Sławka. Serce krwawi dla mnie kiedy uniwersum jest niszczone przez jakiegos psychola i jego pomagierów. Jesli uniwersum mialo by się skończyć zyczyłbym sobie bardzo by Ksiek ostatnie lata swojego życia przeżył godnie. Za to, że dzięki swojemu talentu aktorskiemu zapewniał nam przez lata tyle radosci.
#patostreamy
#kononowicz
  • 7
@Towarzysz_Sobaka: Tylko częściowo się zgodze.

Kononowicza trzeba rozpatrywać w dwóch aspektach. Jako osobowość z internetu i jako człowieka. Jako osobowość ofc. należy mu życzyć żeby wrócił do pełnej sprawności i zapewniał nam rozrywke (a innym piekło). Jako człowiekowi niech zdycha w męczarniach za wszystkie numery, jakie wyrabiał.

Ja osobiście chciałbym, żeby wrócił stary rubaszny Kononowicz, ale rozumiem jak ktoś chciałby widzieć go konającego.