Wpis z mikrobloga

Gdy protestowano w obronie sądów, to słyszałem, że tam sami emeryci, więc to pewnie protestują byli UBecy i postkomuna.

Gdy protestowali przedsiębiorcy, to słyszałem, że normalni ludzie w tym wieku to o tej porze są w pracy, więc to pewnie jacyś opłaceni protestujący.

Gdy teraz protestują młodzi, to słyszę, że dzieciaki to nic nie wiedzą o życiu i powinny siedzieć w domach i się uczyć.

To ja mam pytanie - w jakim wieku trzeba być w tym kraju, żeby można było protestować?

#polska #protest #aborcja #neuropa #koronawirus #4konserwy
rzep - Gdy protestowano w obronie sądów, to słyszałem, że tam sami emeryci, więc to p...

źródło: comment_1604131081oyaV0s91IN9YViGHe9LdAO.jpg

Pobierz
  • 30
  • Odpowiedz
@rzep: ah, ten mityczny "strajk przedsiębiorców", vel. pomysł na kampanię prezydencką pawła tramwajno? Kod, któremu od samego początku zwisały sznurki z PO? Możesz z resztą sobie posłuchać na taśmach prawdy neumanna co oni myśleli o tym ruchu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz
@rzep

W tym kraju wg. świnek pisowczyków nie wolno nikomu protestować przeciwko och decyzjom. Mają kraść, kręcić lody, zdobywać władzę, a reszta ma robić w znoju i gnoju.
  • Odpowiedz
To ja mam pytanie - w jakim wieku trzeba być w tym kraju, żeby można było protestować?


@rzep: w dowolnym. Po prostu nie trzeba słuchać i przejmować się #!$%@? zgorzkniałych tetryków i wiecznych malkontentów.
  • Odpowiedz
@rzep: Wygrajcie wreszcie jakieś wybory, to nie będzie musieli frustracji wyładowywać na ulicach.
Myślisz, ze większość kocha Kaczyńskiego? Nie. Po prostu nie ma alternatywy.

BTW Osiągnąłeś jakieś cele poprzez swój protest (poza wylądowanie frustracji, ma się rozumieć)?
  • Odpowiedz