Wpis z mikrobloga

Mam małą kotłownie 1,5x1,5m. na podlodze stara posadzka betonowa.
wywalam z kotlowni piec i w pon. bedą mi wstawiać nowy.
jak w szybki sposób doprowadzić tą podłogę do porządku? nie znam sie na tym kompletnie. płytek sam nie ułoże, ale może są jakies posadzki wylewane lub nakladane wałkiem, z którymi nawet laik da rade?

beton jest lekko sfatygowany, ale nie ma głebokich dziur. mam casto i obi pod nosem. czego szukac? Potrzebuje czegoś na poziomie trudnosci przedszkolaka.

sciany pomaluje farbą baranek, zeby nie było widac nierównosci.

#remontujzwykopem #remont
bgjm - Mam małą kotłownie 1,5x1,5m. na podlodze stara posadzka betonowa.
wywalam z k...

źródło: comment_1604126976VxcHYRQx4dis7l4Ev1a13h.jpg

Pobierz
  • 27
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@bgjm: wylewka i na to od bidy płytki. Nikt z tego w piwnicy nie będzie strzelał, a zacząć możesz tam gdzie będzie stał i resztę dorobić później. W kotłowni najlepsze płytki do sprzątania popiołu i pyłu. Ale jak se pomalujesz wylewkę też lux
  • Odpowiedz
@bgjm:
epoksyd jest drogi. panele winylowe bardzo szybko sie zniszcza jak tam bedzie mialo stac cos ciezkiego a pomieszczenie ma miec charakter robotniczy (juz nie mowiac o obrywajacych sie krawedziach i potknieciach)

posprzataj zmiotka luzny syf, zagruntuj.
jak chcesz zeby bylo rowno to trzeba poprawiac.. nie ma innej opcji. mozna pozaklejac dziury zwyklym klejem do plytek
jak nie przeszkadzaja ci ubytki - to od razu pomaluj farba do betonu. nie jest
  • Odpowiedz
@bgjm: u siebie robiłem coś takiego:
https://youtu.be/KaZVxqQW23o
https://youtu.be/YO4yRxMs928

Dwie warstwy, konfetti, lakier. W kotłowni wyszło zajebiście, taka jakby guma, jednocześnie bardzo cienkie nie ma nawet 1mm grubości. To samo zrobię w garażu. Woda nie wsiąka nic, a nic. Niestety nie dostaniesz tego w marketach. Tylko wysyłkowo, ja kupiłem na allegro z odbiorem osobistym wyszło z 500 zł tanieje niż od tych firm z YT, za ten sam produkt.

Mam porównanie takiej
  • Odpowiedz