Wpis z mikrobloga

Skoro to jest STRAJK KOBIET i MOJA CIP MOJA SPRAWA to co tam robią kukoldy, beciaki, simpy i białe rycerzyki wspierające julki w ich wandalizmie za który WSZYSCY będziemy musieli zapłacić?


#protest #aborcja #blackpill #przegryw #cuckold #spermiarzalert #logikaniebieskichpaskow #niebieskiepaski #koniecswiata
J.....y - Skoro to jest STRAJK KOBIET i MOJA CIP MOJA SPRAWA to co tam robią kukoldy,...

źródło: comment_1604125425fDa2Rnm0jSslweuFhC9tmg.jpg

Pobierz
  • 74
to co tam robią beciaki, simpy i białe rycerzyki


@Jestembogaty: na to pytanie ci nie odpowiem, mogę Ci za to powiedzieć dlaczego ja tam byłem - bo nie godzę się na to aby w moim kraju, pod biało-czerwoną flagą były łamane prawa człowieka a państwo w sadystyczny sposób zmuszało kobiety do noszenia w sobie pół-martwych płodów-zombie. A drugi powód jest taki, że ktoś musi się przeciwstawić twoim kumplom "rycerzykom" - nawalającym
na to pytanie ci nie odpowiem, mogę Ci za to powiedzieć dlaczego ja tam byłem - bo nie godzę się na to aby w moim kraju, pod biało-czerwoną flagą były łamane prawa człowieka a państwo w sadystyczny sposób zmuszało kobiety do noszenia w sobie pół-martwych płodów-zombie.


@x-odus: A w 2015 roku gdy Rzepliński był przewodniczącym TK i orzekł dokładnie tak samo, to protestowałeś?