Wpis z mikrobloga

@Zing też tak zrobiłem kupiłem wczoraj akumulatory i ładowarkę. akumulatory są do wszystkiego w sumie a kupiłem taki droższy zestaw za 110 złotych ale nie żałuję jak narazie
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: oooo jak już jestem w temacie. Myślę nad padem Xbox do laptopa. Widzę, że chodzą po ok 250zl, w zależności od koloru.

Część jest z kablem, część bez, część z adapterem.

Kompletnie się na tym nie znam, są jakieś różne wersje padów? Czy jak mam w laptopie bluetooth to wystarczy sam pad? Jaki model jest najwygodniejszy?
  • Odpowiedz
@UczesanyPedryl: ja mam stosunkowo dość drobne dłonie i takim idealnym padem dla mnie byl x360, niestety odeszli od tego designu :/ ps4 to taka zabawka, a jak przyszedłem do znajomych grać na xone to znów pad to grzmot :p (może kwestia przyzwyczajenia...)
  • Odpowiedz
@dabiziom: akumulatory enelopy + ładowarka. Mam zestaw, że jak jedne padną to wrzucam wcześniej naładowane a rozładowane do ładowarki. Wcześniej paluszki służyły w mi w latarkach / światłach od roweru. Już dobre 7 lat je mam i dalej elegancko trzymają.
  • Odpowiedz
  • 1
@nobrain są dwa. Przed 2016 i po 2016. W sprzedaży powinien zostać tylko nowy ale nie zawsze tak jest. Te sprzed 2016 nie mogą się łączyć przez bt
  • Odpowiedz
@hawat: czyli dłużej niż wymiana paluszków w padzie xboxa. Do tego kupuję akumulatorki IKEA Ladda 2450 i mam de facto czarne Eneloop ( ͡° ͜ʖ ͡°) no i taki akumulatorki mogę sobie wykorzystać gdzie chcę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz