Wpis z mikrobloga

@Fighter_forGlory: ja nie ukrywam, ze na dwóch koncertach byłem ale tylko na pierwszym z wyboru (drugi na woodzie). Ten pierwszy był jakoś w okolicach jak sie o nich u nas glosno zrobiło i ten koncert mnie wyleczył. Plus
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: wyleczył bo wizualnie mi sie nie podobali. Basista włoski wiatrakiem rozwiewanie ale wyglądał jakby na harfie grał. Muza tak jak pisałeś. Jakby 1 długi kawałek. A łydka - kolesie mi nie pasowali do tego co śpiewają. Zeby nie było. Nie hejtuje. Tak sie chciałem podzielić przemyśleniami ¯\(ツ)
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: Mi tam ich ostatni album, bodajże The Great War, bardzo się podobał. Poza tym Hearts of Iron, Ghost Division i Last Battle to całkiem fajne kawałki, a wychwalają Wehrmacht :)

Chociaż fakt, mogliby od czasu do czasu śpiewać o czymś innym niż historia. Fajnie jakby zrobili kolejny kawałek w stylu Shadows, który był o Nazgulach.
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory Kiedy gra się w HOI4 to Sabaton idealnie oddaje klimat tego co się dzieje w grze jak i na wojnie. Wiem, że wolisz słuchać polski rap, który wali szczynami i praktycznie o niczym nie mówi ale to moje zdanie ((oo))
  • Odpowiedz
@Fighter_forGlory: zgadzam się z tobą w części. Na ich koncert bym na pewno nie poszedł, ale uważam że mają kilka dobrych piosenek, a album Carolus Rex mi się naprawdę podoba i czasem go słucham jak gram w eu4 xD
  • Odpowiedz