Wpis z mikrobloga

Julki za 10-15 lat...

Plakat "gay witches for abortion" - Lgbt, magiczna Julka i aborcja, do kompletu brakło tylko czegoś z BLM...

Koszulka z "Don't touch" - bo serio myślą, że faceci nie myślą o niczym innym, niż ściskanie lasek po piersiach

Koszulka z "Jesus died for abortion rights" - patrzcie, jaka jestem zabawna i błyskotliwa, w dodatku taka niegrzeczna, bo wyśmiałam Jezusa

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #protest #4konserwy #bekazpodludzi
Roger_Casement - Julki za 10-15 lat...

Plakat "gay witches for abortion" - Lgbt, m...

źródło: comment_1604064312TWquhnZit8foIZN9w1Upaw.jpg

Pobierz
  • 25
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@trevoz: Czasami w czasie dyskusji pytam się ludzi, czy potępiają komunistów za akcję Hiacynt (represjonowanie gejów) i ograniczanie prawa do życia (aborcja na życzenie), to prędzej kibol potepi to, niż "tolerancyjny" lewicowiec.

Sam jestem bi, spotykałem się z gościem, który miał znajomego narodowca i wolałbym mieć w życiu do czynienia z takimi ludźmi, niż z neuropy, którzy reagują z oburzeniem, gdy jest się na prawo od Razemkow w kwestiach światopoglądowych...
  • Odpowiedz
Przeszkadza mi, bo to zabijanie najbardziej bezbronnych ludzi


@Roger_Casement: Kwestia tego czy płód uznawany jest za dziecko.

Przecież w międzywojniu aborcja na życzenie była możliwa, a jedynie skrajna lewica tego chciała, więc Twe porównanie do przeszczepów jest
  • Odpowiedz
@Micho_master: Płód to człowiek, nie ma takiego gatunku jak "płód", jest człowiek na wczesnym etapie rozwoju.

Mówię, że przecież wtedy aborcja na życzenie była dostępna, w II RP prawie nikt nie chciał aborcji na życzenie, choć była taka możliwość, przeczytaj chociaż przysięgę AK i tego, to zobaczysz, że nie bez powodu nie wprowadzali aborcji, w przeciwieństwie do naszych okupantów.

Twoje wyparcie, że bliżej Ci do moralności naszych okupantów, niż naszych bohaterów, jasno pokazuje, że wstydzisz się swoich poglądów, ja nie mam problemu, by pochwalić nazistów za ekologię, komunistów za walkę z analfabetyzmem, to czemu Ty nie umiesz powiedzieć, że w kwestii ograniczania prawa do życia najbardziej wolisz prawo z czasów naszych
RogerCasement - @Michomaster: Płód to człowiek, nie ma takiego gatunku jak "płód", je...

źródło: comment_16041324350por7fiKdsmXxdUpAFxAdd.jpg

Pobierz
  • Odpowiedz
@Roger_Casement: Pytanie od kiedy zaczyna się człowiek czy płód należy uznać za człowieka czy może "zlepek komórek" to już jest człowiek to jest generalnie dość trudne zagadnienie. Nad tym od wielu wieków zastanawiali i zapewne będą się zastanawiać filozofowie, etycy i inni.

Dla mnie idiotyczne jest myślenie, że coś jest złe bo akurat wprowadzili go naziści czy inni okupanci. Trochę to mi przypomina mówienie w stylu tego nie będę jadł bo to kiedyś jadł mój wróg.
Wspominasz wciąż o tym, że naziści w okupacyjnej Polsce wprowadzili ustawę aborcyjną i dlatego jej nie chcesz. Ale jednocześnie jakoś nie wspominasz o tym, że także dowody osobiste wprowadzili. I dziwnym trafem nie mówisz też, że jesteś ich przeciwnikiem bo właśnie wtedy zostały nam narzucone.

Pokazałem ci jak idiotyczne jest to myślenie. Ale jednak zarzucasz nowymi pomysłami jak te pomysły pro wolnościowe odnosząc do nich absurdalny pomysł jak legalizacja niewolnictwa, samosądów itd. Ale znów nie są to trafne argumenty bo wskazałem ci, że jednak musimy myśleć w zgodzie z XXI wiekiem a nie dawnym myśleniem. Bo tak i owszem kiedyś myślano, że niewolnictwo jest ok, ale teraz raczej nikt normalny tak
  • Odpowiedz