Wpis z mikrobloga

@Ordo_Publius: a co mnie konfederacja? Z wieloma rzeczami się nie zgadzam, są niespójni i ostatnio zaczęli dali się wmanewrować w wiele akcji co wywołało samozaoranie. Ale lewactwa się brzydzę i wszystkie petrusie, czaskoskie, czarzaste, biedronie, szymusie i budki powinno się wyp*****ć razem z pisem.
@Azaajaszz: Ale to wy dyskredytujecie takie tradycje wraz z chęcią ustanowienia prawa zależnego od prawa Unii Europejskiej, która z czasem ma mieć jednolitą armię, walutę i ustanowione prawo. Większość Polaków tego nie chce więc to ty jesteś tu gościem ze swoimi poglądami. Także albo się dostosuj albo idź tam gdzie Ci pasuje.
Większość Polaków tego nie chce


@wladyslaw-krakowski: co.

Ale to wy dyskredytujecie takie tradycje


Jestem jeden tawarisz

chęcią ustanowienia prawa zależnego od prawa Unii Europejskiej, która z czasem ma mieć jednolitą armię, walutę i ustanowione prawo


A wnioskujesz to z którego z moich postów?

to ty jesteś tu gościem ze swoimi poglądami


Jak widać po tym co się dzieje na ulicach to to WSTRENTNE LEWACTWO (XD) to jednak nie taki rzadki pogląd
@Azaajaszz:

co


Większość Polaków nie chce laicyzacji państwa

Jestem jeden tawarisz


utożsamiasz się ze środowiskiem lewicowym a to te środowiska brzydzą kościoły, księża, pomniki, patrioci, narodowcy i wszelka tradycja związana z historią Polski i obrzędy które są obchodzone na naszych terenach od stuleci.

A wnioskujesz to z którego z moich postów?


J. w. wnioski z wypowiedzi lewicowców

Jak widać po tym co się dzieje na ulicach to to WSTRENTNE LEWACTWO (XD)
@wladyslaw-krakowski i znowu, co mnie obchodzi większość Polaków.

Polska jest najszybciej laicyzujacym się krajem na świcie i to jest fakt. Za parę lat staniemy się drugimi Czechami. I całe szczęście ( ͡º ͜ʖ͡º)

Narodowcy to akurat brzydzą nie tylko lewicę ale też każdego człowieka inteligentniejszego od banana. Zgraja oszołomów których jedynym powodem do dumy jest przypadkowość urodzenia XDD

Dziady też były obchodzone przez stulecia. Rozumiem, że dalej
@Azaajaszz:

i znowu, co mnie obchodzi większość Polaków.


A powino, ze swoimi poglądami jesteś tu gościem więc się nie wpierniczaj butami do czyjegoś domu.

Polska jest najszybciej laicyzujacym się krajem na świcie i to jest fakt. Za parę lat staniemy się drugimi Czechami. I całe szczęście ( ͡º ͜ʖ͡º)


"laicyzującym" a na święta lata 90% ludzi na pasterkę i łamie się opłatkiem, przed ślubem każdy co
@wladyslaw-krakowski: Wygadywaniem idiotyzmów zmusiłeś mnie do podejścia do komputera....

A powino, ze swoimi poglądami jesteś tu gościem więc się nie wpierniczaj butami do czyjegoś domu.


To ty i tobie podobni próbują mi mówić jak mam żyć. Łapy precz ode mnie. Młode pokolenie nie pozwoli sobą pomiatać zboczeńcowi w kiecce

"laicyzującym" a na święta lata 90% ludzi na pasterkę i łamie się opłatkiem, przed ślubem każdy co najmniej 500 w kopercie dla
To ty i tobie podobni próbują mi mówić jak mam żyć. Łapy precz ode mnie. Młode pokolenie nie pozwoli sobą pomiatać zboczeńcowi w kiecce


Co ci kościół każe? Masz po prostu szanować większość ludzi którzy żyją wg. tradycji. Ja jestem ateistą, ale szanuję większość żyjącą zgodnie z kościołem. Nie będzie nikt nikomu dyktował ani obrażał za ich wybór.

laicyzującym, nie laickim. łap, poczytaj, może wyłapiesz różnicę

https://www.polityka.pl/tygodnikpolityka/spoleczenstwo/1753510,1,polska-na-wieki-swiecka-elektryzujace-wnioski-z-> badan.read.

I czemu tylko