Wpis z mikrobloga

Czy tylko ja myślę że zostałam wciągnięta w gó**o przez kobiety prowadzące instagram @strajk_kobiet?

W ubiegły weekend wyszłyśmy na ulicę polskich miast po oburzającej decyzji TK bo żadna z kobiet nie chce rodzić martwych albo niezdolnych do życia dzieci! O to był cały protest! O możliwość wyboru czy chcesz urodzić martwe dziecko, dziecko z wadami genetycznymi które kilka godzin po porodzie i tak umrze w wielkich męczarniach.

A one przejęły nasz wybuch gniewu i ukierunkowały go w całkiem inną stronę! Walka z kościołem? Walka za LGBTQ+xyz ? Legalna aborcja? Po co? Dla ich ideologii? Tak właśnie przepadły nam jakiekolwiek szanse na możliwość zmian..

#strajkkobiet #strajk #zalesie ##!$%@?
Pobierz rudolfczerwononosy - Czy tylko ja myślę że zostałam wciągnięta w gó**o przez kobiety ...
źródło: comment_1604045583cNJA8P8ZZmeUMtXOvug9al.jpg
  • 55
@rudolfczerwononosy: Nie uważasz, ze to trochę naiwne myślenia, że znajdzie się organizacja z którą zgadzasz się w 100% jednocześnie czy uważasz, że jakiekolwiek strajki ludzi dadzą coś więcej niż pokrzyczenie swoich praw bez lidera? Tak samo jak nie znam osoby na tym świecie z którą zgadzam się w 100% tak nie liczę na to, że znajdę taką organizację. Każdy próbuje uszczknąć swój kawałek tortu przepychając postulaty na które wcześniej inni byli
@B0hnna: Nie, nie pojdę na protest bo kobiety nie chciały walczyć za * legalną aborcję * usuwanie religii ze szoły * legalizacji związków partnerskich * osoby binarne lgbt+ i te sprawy. Kobiety wyszły na ulicę bo nie zgadzały się z ponieważ nie zgadzamy się z TK, który odmawia kobietom prawa do usunięcia płodu z wadami genetycznymi. - to był cel protestów a nie całe to gówn*o co się zrobiło.