Wpis z mikrobloga

  • 0
@baltor2004
@Kamil7154
Ja nie siedzę, uciekłem poczatkiem października przy kursie ~13, stwierdziłem że za duże ryzyko jest już. Teraz obserwuję z boku, co tam się dzieje.

@kubas_782 realizacja zysków trwa w najlepsze, niepewność co do locka i mamy to co mamy. Trzeba czekać do raportu pewnie na jakieś odbicie.
  • Odpowiedz
@futrzakos: Dajcie spokój, mam flashbacki z 4Massa (,) Ile to może lecieć na ryj -20% dziennie? A wchodziłem już dość wysoko, bo po 10 zł. Jest szansa, że to odbije jak pokażą wyniki ze sprzedaży gry? Niby SteamSpy pokazuje ponad 1 mln sprzedanych, ale nie wiem na ile to może być wiarygodne.
  • Odpowiedz
  • 0
@Luk_ nie wiem dokładnie jaki jest podział zysku z AIG, 505 i pozostałymi producentami. Gra dość dobrze została przyjeta. Pewnie do raportu bedzie jeszcze jakiś rajd. Trudno teraz znaleźć spółkę która nie spadła. Najważniejsze to zachować w miarę spokój w tych trudnych czasach.

! sam siedzę na Columbusie na -40%, najwyżej sprzedam za dwa lata
  • Odpowiedz
@Luk_: SteamSpy kalibruje się po paru/parunastu dniach - patrząc na liczbę grających raczej milion daleko.

@futrzakos: to jest na OML powtórka z rozrywki - po premierze God's Triggera było identycznie, tylko na znacznie mniejszej kwocie (2.1 -> 1 zł~). Chyba taka specyfika spółek Januarego..
  • Odpowiedz