Wpis z mikrobloga

Czy ktoś się może orientuje czy kupując w guitarcenter gitarę dostajemy ją prosto z magazynu w oryginalnym kartonie nigdy nie otwieraną i macaną ? Czy sprzedają to co mają na stacjonarnym , wymacane przez wielu,z rysami innymi śladami użytkowania ?
Pytam , bo z tego co czytałem np opinie o riffie to tam takie historie się zdarzały , że klienci dostawali sprzęt porysowany, poobijany, nie w oryginalnym kartonie, bez kluczy do regulacji czy dokumentów.

#guitarcenter #gitara #gitaraelektryczna
  • 7
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DarkBlacksmith: ja zamawiałem w maju akustyka i normalnie był z kluczem, na łezce folia i bez żadnych obić, zapakowane w dwa kartony ale nie pamiętam czy oryginalne jakieś (ale to tani fender był wiec nawet nie wiem czy pakują takie w jakieś specjalne kartony)
@DarkBlacksmith:

Co do historii o porysowanych gitarach - w dobrych sklepach internetowych jest podział przy stanie towaru, zwykle jest napisane jedno z dwóch:
- n sztuk w magazynie
- n sztuk w salonie sprzedaży
więc można zakładać, że te w salonie sprzedaży mogły być ogrywane wcześniej przez klientów (też nie musi tak być, ale zwykle tak zakładam).

Druga sprawa jest taka, że niektóre sklepy rzeczywiście wyciągają, testują na szybko czy działa
via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@DarkBlacksmith: ciężko wyczuć czasem czy ktoś wymył i nie włożył do kartonu. Na szczęście masz prawo zwrócić bez podania przyczyny więc jakoś bym się nie przejmował. Moja gitara z GC nie była z wystawy. Ja bym się nie obawiał.
Dzięki za odpowiedzi , zadzwonię jeszcze i wypytam co i jak i czy mają rzeczywiście na magazynie, cenowo jest spora różnica, nawet w Thomannie czy musicstore jest znacznie drożej.