Wpis z mikrobloga

Ale będzie beka i ból dupy jak te feministki i twitterowe julki tak przesądzą ze swoją roszczeniowością i żądaniami przywilejów, że wzbudzą powszechną motywacje wśród mężczyzn do swojego strajku i się skończy na zrównaniu wieku emerytalnego, równości w sądach, czy większych karach za falszywe oskarżenia o gwałt itd.

Ps. Ciekawe ile kobiet wtedy zobaczymy z hasłami piekło mężczyzn

#bekaztwitterowychjulek #bekazlewactwa #pieklomezczyzn #4konserwy #konfederacja #protest
Pobierz M.....k - Ale będzie beka i ból dupy jak te feministki i twitterowe julki tak przesąd...
źródło: comment_1604008577zxhiX7WwyIHT1Sq8ClX6L4.jpg
  • 23
@harpiowata: czyli w skrocie napislas że ludzie przez dwa tygodnie nic nie wywalczyli ale uznajesz to za sukces? To że lempartowa zebrala dla siebie kasę - jesli wierzysz ze fundacje i aktywiści ta kasę wykorzystają zgodnie z przeznaczeniem to musisz być albo bardzo młoda albo naiwna. Szacuje się że efektywnie fundacje przeznaczają 10% wplat na realizację celów.

Akurat do wieku to bym się nie odwoływał, po tych wszystkich filmikach i zdjęciach
@Mr_kolek
gdzie napisałam że nic nie wywalczyły? myślę że dosyć wyraźnie wymieniłam efekty. Pozna godzina Ci szkodzi?

mylisz Lempart i ADT, to dwie różne osoby/organizacje które jedyne co mają to wspólny postulat o aborcji. Jakie pieniądze dokładnie zebrała Lempart, w jaki sposób, od kogo? Ja cały czas mówię o Aborcyjnym Dream Teamie.
Szacowania to sobie mordo wsadź w dupę xD to nie jest Konfederacja żeby sobie wypłacać hajs "bo się należy".
Organizowanie
@harpiowata: strajk nie dał żadnego efektu, nic konkretnego nie zmieniło się, a ty piszesz glupoty ze duzo dal bo uzbierano milion XD reszty postu nie przeczytałem bo poziom argumentów sugeruje że nie ma sensu czytać. Na dodatek nie odróżniasz finansowania fundacji od subwencji partii politycznych.