Wpis z mikrobloga

Jestem u kumpla, gadamy o cyberpunku i jakoś tak zeszło, że wspomniałem o psychopass. Powiedział "może" obejrzę.
No to powiedziałem, że jak dokończymy piwo i wrócimy ze sklepu z następnym, to oglądamy pierwszy odcinek (bo inaczej by to pewnie olał).
Problem w tym, że on nie chce napisów po angielsku, a ja nie wiem gdzie się ogląda z polskimi. Czy ten cały shinden jest aż tak #!$%@? jak pamiętam, czy mogę z niego puścić? Są alternatywy?
Naprawdę nie wiem gdzie się ogląda po Polsku.
A piwo sie kończy, więc proszę o szybkie odpowiedzi.
#anime #cyberpunk #kiciochpyta
W.....n - Jestem u kumpla, gadamy o cyberpunku i jakoś tak zeszło, że wspomniałem o p...

źródło: comment_1604008585Rz23VpkXvkZL30VltCe84c.jpg

Pobierz
  • 7
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amenotejiikara: napisy od shindena to z tego co pamiętam od zawsze była tragedia jakaś okrutna. Ja rzuciłem naukę japońskiego po 2 latach, ale to ile razy coś się nie zgadza to nie policzę. Zresztą po ang też potrafią robić wtopy, nawet na jakimś cranchyrollu, ale jak porównywałem daaawno temu polskie napisy z angielskimi tych samych bajek, to tłumaczę z shindena dorzucali tyle "smaczków" czytaj bezbeckiej inwencji twórczej, że aż człowieka
  • Odpowiedz
@Wappyn: Powtórzę kolejny raz. Shinden nie ma swoich anime tylko są na nim linki do innych stron jak cda.
Nigdy również nie miałem problemu żeby zrozumieć co sie dzieje w anime bo tłumacze coś przeinaczyli. I tak zdarza się czasem że wrzucają bezbeckie wstawki ale odkąd pamiętam zdarzyło mi sie to tylko w jojo jak wrzucili jakieś polskie nazwiska do okolicznościowych żartów które najpewniej dla polaków i tak nie byłyby
  • Odpowiedz
@Amenotejiikara: nie wiem jaki % anime na shindenie jest tłumaczony przez ich ekipę, ale jak oglądałem baje po polsku (Dekade temu) to to naprawdę biło po oczach. Tak czy siak znalazłem psychopass na wbijam, więc już temat do zamknięcia.
  • Odpowiedz