Fajne te typy od @typeria. Milan w gazie btts, gdzie tu Sparta nie istnieje i jej gol bedzie co najwyzej niespodzianka. Lille win z Celtikiem, chociaz ostatnio nie mogli sforsowac obrony tej samej cienkiej Sparty, ktora z powodu covid nawet nie moze grac sparingow, a zdolala wcisnac Francuzom bramke grajac od 23' w 10-tke. Ktos tu chyba nie ogląda meczow, sprawdza wyniki koncowe i udaje typera.
#mecz
  • 6
@smutny_kojot:

1) Mecze trwają jeszcze w najlepsze, a ocenianie tylko po I połowie bywa dość ryzykowne
2) Są to jedynie darmowe propozycje typów, więc kto chce to je gra, a kto nie chce ten nie gra, nikt nie daje tutaj żadnej gwarancji zysku. Dziwi za to, że grasz (jak mniemam?) jakiś typ, pomimo tego, że analiza Cię zupełnie nie przekonała i wiedziałeś swoje na temat danego meczu
3) To, że ostatnio
@Typeria:
1. Przecież ja nie podałem wyników, tylko oceniłem te typy na podstawie tego, co widziałem w zeszłym tygodniu.
2. Dziwne, że miałbym oceniać ludzi, którzy je grają.
3. Nie było wszystko zielono. Podajecie typy zazwyczaj po kursach ok. 1.6-1.8, których nie da się grać jako singli, bo to nieopłacalne
4. Jak ktoś oglądał kryminał, jaki zagrało Lille w zeszłym tygodniu w Pradze, to nie postawiłby dziś na nich złamanego grosza.
@smutny_kojot

1) no i ok, masz do tego pelne prawo, a typerzy robiacy analize na wspomniane spotkania mieli zupelnie inny punkt widzenia i tez maja do niego prawo. Czytajacy sami decyduja na dluzsza mete, czy sledza typy danego typera , czy tez nie i czy stosowana argumentacja do nich trafia

2) pisze nie o ludziach grajacych dany typ, a ludziach ktorzy graja dany typ pomimo tego, ze uwazaja analize za bezsensowna, a
@smutny_kojot: oj żebyś ty też był taki mądry i wygadany przed pierwszym gwizdkiem, a nie w połowie meczu ( ͡° ͜ʖ ͡°)
Lille nietrafiony karny, poprzeczka w pierwszej połowie, a i mało brakowało, że i tak mecz by wyciągnęli z 0-2. Prawie 70% posiadania, 12 rzutów rożnych i mnóstwo strzałów, ale taka jest piłka. Miłego wieczoru i bez odbioru.
@abaac: Jeszcze o Sparcie coś ciepłego powiedz, bo dobrze Ci idzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Oczywiście na papierze Lille jest drużyną 5 razy lepszą od Celtiku i u siebie powinni ich rozj... przynajmniej 2-bramkową przewagą, ale z jakiegoś powodu tego nie zrobili. Ja w tym wpisie tylko napisałem, dlaczego tak się stało, albo raczej, dlaczego można było się tego spodziewać.