Wpis z mikrobloga

A kim wy PiSowcy jesteście, że uważacie się za obrońców chrześcijan? Wy jesteście obrońcami biskupów, którzy kryją p-------w, a nie obrońcami zwykłych chrześcijan i zwykłych duchownych.
#tvpis #protest
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Kielek96: ja myślę, że większość samozwańczych obrońców wiary i KK ma tyle wspólnego z katolicyzmem co ja z załogowymi lotami na Marsa.

kompletnie nie rozumieją podstawowych pojęć takich jak: bliźni, miłość do bliźniego, przebaczenie etc.

i jestem pewien, że zdziwiliby się nieziemsko jakby dziś mieli okazję popatrzeć co robiłby Jezus. obawiam się że trudno by im było to zrozumieć.
  • Odpowiedz
@Arktosik: Tolerancja dla osób, którzy nie mają w sobie żadnej tolerancji dla innych oraz dla tych, którzy próbują zawłaszczać sobie chrześcijaństwo, wspaniałą religię, która zbudowała naszą cywilizację.
  • Odpowiedz
@Kielek96 Czy to wypierasz czy nie - kosciol katolicki jest czescia kultury w tym kraju, ma zaslugi w odzyskaniu niepodleglosci od zaborow po komune. O tym mowil Kaczynski - o depozycie moralnym. To smutne ze dzis trzeba ludziom mlodym tlumaczyc roznice miedzy kultura i antykultura. Kosciol aktualnie tez przechodzi wewnetrzny kryzys. Nie praktukuje i nie modle sie, ale chce zeby w moim kraju byla wolnosc wyznaniowa. Sekularyzacja - idzmy w tym
  • Odpowiedz
ale chce zeby w moim kraju byla wolnosc wyznaniowa.


@winokobietyiwykop: przecież jest i nikt nikomu nie broni chodzić do kościoła. Ludzie się w-------ą, bo czarnokieckowe pedofile jawnie wspierają jedną partię, oraz sami daleko są już od tego, czego próbują uczuć wiernych. Gdyby zajęli się tylko duszpasterstwem, to by się ich nikt nie czepiał.
  • Odpowiedz
bo czarnokieckowe pedofile jawnie wspierają jedną partię, oraz sami daleko są już od tego, czego próbują uczuć wiernych


@damw: Nie można też generalizować wszystkich ksieży
  • Odpowiedz
Nie można też generalizować wszystkich ksieży


@Kielek96: a czy jak powiem, że większość z tych znanych mord ma tego typu rzeczy na sumieniu (i nawet jeśli nie uczestniczyli w tym osobiście, to kryli sprawców i przenosili ich do innych parafii) to będzie już ok?
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
@Kielek96: no tak, bo to Kuria i siedziba biskupa były atakowane, a nie randomowe kościoły. Inna sprawa, że Kurii c--j w dupe za udupianie dobrych kapłanów i włażenie w dupe władzy.
  • Odpowiedz