Wpis z mikrobloga

#audioboners #audio #amplituner #pytanie #reduktorszumu

No nie wytrzymie nooo... polecie jakiegoś ampa!

Kupiłem Denon AVR-X1600H i gra to bardzo puszkowo, paskudny dźwięk :/

Mam Bose - wiem nie lubiane są ale to nic, chodzi o Amplituner, dostałem od sąsiada Yamahe która kosztuje 200zl i dźwięk jest boski! Gdyby nie fakt ze jest starty to nie musiał bym go zmieniać.

Tv to LG Oled B8, nie mam eARC, ani HDMI 2.1, konsoli nie będę kupował, ani nie gram za dużo.

Szukam Amplitunera do który ma:

Atmos - wiem ze nigdy nie będę miał tego prawdziwego przez ww. rzeczy ale zadowolę się Vierualizacja :) wiec 5.1.2
Jest z 2016+ ,Ma Lan, Dolby Vision,4K - większość amplitunerów to juz ma chyba tylko który ładnie zagra, ten co przyszedł wczoraj to porażka!

Które modele są warte uwagi?

Muzyka i filmy będą z NAS, Netflix,YT, Amazon Prime
NaxZST - #audioboners #audio #amplituner #pytanie #reduktorszumu 

No nie wytrzymie n...

źródło: comment_16039971959vhpqtj98xAeeM1PFB1Msx.jpg

Pobierz
  • 10
  • 0
@chosenon3: Ale są modele które są lepsze i gorsze w sowim roczniku. Ja szukam tych znanych modeli zebym wiedzial na czym się mam wogole skupić, modeli są setki.

Szukam coś wysokiej klasy ale używane
Szukam coś wysokiej klasy ale używane


@NaxZST: ciężko będzie kupić używane z wsparciem 4k i Atmos bo to zawęża poszukiwania do ostatnich lat. To raz.
Jak kupiłeś Denon AVR-X1600H to znaczy, że chcesz tanio, bo to najniższy model z tej serii. Zobacz X3700H.
Co do wyboru marki to każda trochę inaczej brzmi (Miałem Pioneer, Onkyo i Denon i mi Denon najbardziej odpowiada) i to trzeba posłuchać.

Możesz też zapytać na https://forum.audio.com.pl/forum/1-kino-domowe/
Ale był jeszcze lepszy Onkyo z 2015 tez przegrałem. Jestem cierpliwy


@NaxZST: nie masz obaw przed używką? Nie mam z tym dobrych doświadczeń (a to jakieś źródło trzeszczało, a to amp sie wyłączał po paru godzinach, a to ktoś zapomniał, że moduł HDMI nie działa(swego czasu nagminne w Onkyo))