Wpis z mikrobloga

Widzę dzisiaj pisowskie trolle i pożyteczni idioci próbują kolejnego spinu pod tytułem NO JA POPIERAŁEM TE PROTESTY, ALE PRZEZ LEMPART I FEMINISTKI TO NIESTETY UPADNIE xD

#protest #bekazpisu #neuropa
  • 26
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 9
@ostr: Większość ludzi nawet nie wie kim jest Lempart, ona sobie może postulować i wskrzeszenie Hitlera, ludzie są w-------i na PiS a aborcja była zapalnikiem
  • Odpowiedz
@tabee: część zagryzie zęby i będzie pamiętać, że w masie siła więc niech inni będą na doczepkę, część jednak trafi na postulaty z którymi się nie utożsamiają i zaczną odpuszczać, części jakiś psychol czy psycholka krzyknie w twarz w odpowiedzi na pytanie po co rtv? "nie akceptujesz wszystkich postulatów to w---------j" - tradycja skrajnych środowisk. Przypominam, że zawody w fantazjowaniu o dzieleniu skóry na niedźwiedziu to ulubiona zabawa planktonowej lewicy
  • Odpowiedz
  • 5
@ostr: Naprawdę uważasz, ze ktoś komuś każe w---------ć, bo nie zgadza się z postulatem zniesienia abonamentu RTV? Ja zmierzam do tego, że taka Lempart czy inni nie mogą sobie sami dowolnie formułować postulatów, ludzie wyszli na ulice z prostych powodów i to, że taki strajk kobiet czy ktoś inny odgrywa rolę koordynatora, to nie znaczy, że jak wpisze sobie na stronie TO NASZE POSTULATY to ludzie będą o to bezmyślnie
  • Odpowiedz
  • 0
@tabee pisz co chcesz alev ta lempert jest dosłownie koniem trojańskim tego protestu i go wyraxnie osłabia a nie wzmacia.

i pisze to z żalem, jako zagorzały przeciwnik PiSu, a nie ich klakier.
  • Odpowiedz
@tabee: też od razu pomyślałem, że to musi być jakaś zorganizowana akcja, bo k---a tyle dni i nikt o niej nic nie mówił, a tu nagle dzisiaj co drugi post o niej xdd ciekawe co wymyślą jutro albo pojutrze
  • Odpowiedz
@ChamskoCytuje: ja bym się podpisał w dużej mierze. I myślę, że mógłbyś się zdziwić ile osób popiera część bądź większość ich postulatów. To, że na wykopie nie cieszą się popularnością to nie jest żaden wyznacznik
  • Odpowiedz