Wpis z mikrobloga

U was też sesja z innymi graczami którą losuje system od jakiegoś czasu jest bardzo ograniczona? Mam na myśli max kilku graczy na mapie a jak wybierasz żeby zmienić sesje lądujesz w tej samej i tak przez cały dzień... ponadto dołączenie do byle której akcji czy to wyścig czy inna aktywność to zawsze zostajesz hostem bo nikogo nie ma... O_o dafuq. Kiedyś tak nie miałem a lobby były przepełnione po brzegi i nie było problemu np. z wyścigami

#gtaonline #gta5 #gta #gtav #grandtheftauto #gry #pcmasterrace #epicgames #pytanie #kiciochpyta
  • 10
@s-k-fantasyfactory: Z tym, ze jak nowe szukasz to te same osoby daje to dziwne wlasnie bo ja jak trafie jakiegos #!$%@? to szybko nowa sesja i pi problemie.
Ja mam jedynie problem z napadami czasem ze zaprosic nie moge
@s-k-fantasyfactory: Mi teraz nie chciało zalogować bo było napisane, ze na serwery nie dzialaja a na stronie wszystko online -,, i musiałem odinstalować rockstar luncher i zainstalować Eh ten rockstar
@s-k-fantasyfactory: na ps3 o ile mi sie nie wydaje bylo cos takiego ze po dostaniu shadow bana zanim ci sie sesja wczytywala specjalnie przegrzewalo ci konsole i wydupcało z gta moze cos w pc sprobowali takiego zrobic ( ͡°( ͡° ͜ʖ( ͡° ͜ʖ ͡°)ʖ ͡°) ͡°)