Wpis z mikrobloga

  • 1
@anthoris płatnej. Nie zamierzam kupować kolejnego laptopa patrząc pod względem dobrej karty. Celuje coś biznesowego. GeForce now do obsługi gier. A jeżeli chodzi o technikalia to jak pokazałem znajomemu nie wierzył że to jest chmura i myślałem że to odpalona gra na moim lapku. Znajomi z pracy tak samo zadziwiali się jak w pracy odpaliłem Metro Exodus na full detalach z rtx w 60 klatkach. Nie ma żadnych opóźnień (do 50ms
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: będzie dosłownie za chwilę, przecież NVIDIA jest Premium Partnerem Ubisoftu, czy jakoś tak. I na dodatek sponsoruje wszystkie ich gry, co na pewno będzie silniejsze niż grymas EA
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@Policjant997: gram w CSa na presecie Competitive z 120 FPS i opóźnienie nie jest wyczuwalne
I nie mam pingu 30-50ms tylko 5-10 (do serwera GFN oczywiście). Tylko trzeba się przyzwyczaić do innego rodzaju input laga, gdzie to ja dostaję informacje z opóźnieniem, a nie gra
  • Odpowiedz
  • 0
@nocny pewnie nawet na oczy streamingu nie widziałeś a swoje odczucia stawiasz na podstawie jakiegoś artykułu sprzed 10 lat gdy była to ciekawostka i nie działało to idealnie jak OnLive
  • Odpowiedz