Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 86
@Theos: A można wybrać taką, gdzie każdy będzie mógł żyć według własnych przekonań? Gdzie Kościół nie będzie się wpierdzielać w politykę, a tęczowi nie będą na każdym kroku na siłę promować swoich poglądów?
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
@Theos: Nie sądzę. Juleczki chętnie by promowały ideologię lgbt, przez co kościół znów by swoje 5 groszy dorzucał. I tak w kółko Macieju...


@Branco_Amigo: po pierwsze klasyczny chochoł z ideologią LGBT.

Chcesz by żyli wg własnych przekonań, nie podoba Ci się, że Jule mogłyby się opowiedzieć za równymi prawami dla homo. Zajebiste życie wg własnych przekonań. Gej niech też nie żyję wg własnych przekonań. xD
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Theos: ja bym chciał aby było miejsce dla obu

@Fearaneruial: pan katol by nie chciał miejsca dla obu, więc ten głos też zaliczam na głos z Julkami z tego wpisu.
  • Odpowiedz
via Wykop Mobilny (Android)
  • 3
@Theos: Ale rozumiesz, że równocześnie nie chciałbym widzieć akcji typu różaniec na granicach czy narodowych uroczystości obstawionych kościelną świtą? Bo chyba nie.

Niech tylko z przestrzeni publicznej znikną wielkie manifestacje kościelne czy lgbt. To one powodują najwięcej niepotrzebnych dyskusji i wzajemnego plucia jadem.

A to czy gej czy lesbijka pójdzie sobie ulicą za rękę ze swoim partnerem/partnerką jest tak samo normalne, jak spacerująca za rękę para hetero.
  • Odpowiedz
@Theos: jak widać na załączonym obrazku, jedni mogą żyć obok drugich i nie przeszkadzać sobie wzajemnie.

Jestem za tym, żeby w Polsce było miejsce dla wszystkich, którzy wzajemnie się szanują i nie narzucają siłą swojego sposobu bycia innym ludziom.
  • Odpowiedz
Mireczku, jaką Polskę wybierasz. Z tymi o to liberalnymi i sympatycznymi juleczkami przeciwnymi zamordyzmowi czy z katolikiem z krzyżem, który nie wstaje z kolan?


@Theos: ja wybrałbym tą w środku, której - co dość wymowne - na zdjęciu nie ma. ¯\_(ツ)_/¯
  • Odpowiedz