Wpis z mikrobloga

@PtactwaWiele: średnio co 2-3 lata zmiana ( ͡° ͜ʖ ͡°) Ale np aktualnie żałuję, że mam auto, które aż tak lubię, bo chętnie bym pomyślał o czymś innym, ale szkoda mi się pozbywać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@PtactwaWiele: mam prawo jazdy 13 lat, jednym samochodem jeździłem 11 lat, drugim jeżdżę 2.5 roku, w między czasie też dokupiłem trzeci ale to zapasowy.

Z reguły samochód kupuje na około 10 lat, ale też zmiana jest dyktowana potrzebami czy mocnym wyeksploatowaniem.

Poprzedni zmieniłem tylko dlatego, że myślałem, że będę zakładał rodzinę. stąd wjechało kombi, coś nowszego bo bezpieczniej, bo nie jeździłem już sam, z klimatyzacją bo mi tego mocno brakowało oraz
@r5678: pozwole sie nie zgodzic ja przewaznie zarabiam na zmianie samochodu, szukam zawsze dlugo jakis perelek ktore warto kupic w nizszych cenach, jezdze nimi serwisujac je tak jak tego potrzebuje, nowe opony kupuje itd. Ale zawsze wychodze na plus po sprzedazy
@m4kb0l: nie, bardzo dlugo i dokladnie szukam. Mam jakas tam wiedze o autach, orientuje sie w sredniej cenie, odswiezam ogloszenia, szukam na mniejszych lokalnych portalach gdzie czesto wystawiaja ludzie niewiedzac jaka jest srednia cena. No i sa ekstremalne przypadki jak 19 latek sprzedjacy mi samochod bo zawieszenie jest do roboty, ale nie trzeba bylo byc mechanikiem zeby zobaczyc ze opony sa zalozone w zlym kierunku xD
@m4kb0l: i tak to sie kreci, raz kupilem od Pana ktory jezdzi na tirach byl tylko 2 dni w miesiacu wiec zalezalo mu na sprzedazy auta ktore praktycznie 10 lat sluzylo mu za dojazd do sklepu. A to kupie od jakiejs kobiety co to jej maz kupil a ona nie bedzie jezdzic bo za wielkie. Ktos ze znajomych da mi cynk ze ktos w rodzinie sprzedaje perelke