Wpis z mikrobloga

Mireczki prowadze firme,zatrudniam prawie 30 osob, dzis jeden pracownikow dostal info ze jego corka w przedszkolu miala kontakt z zarazonym dzieckiem i przedszkolankami. Corke pracownika skierowano na kwarantanne,ale ani mojego pracownika ani jego zony nie. Nie komentuje zasad kewrantanny bo szkoda strzepic jezyk. Zwolnilem pracownika z pracy na okres 7 dni /z pelnym wynagrodzeniem/ i chce mu po tym okresie zrobic prywatnie test, jesli wszystko bedzie ok to niech wraca do pracy. Moje pytanie brzmii czy wystarczy te 7 dni czy lepiej odczekac dluzej? #koronawirus #covid19
  • 23
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@masterio można ****, ale nie trzeba dalej rozpieprzac gospodarki, a przede wszystkim robić pod górę szefowi, który sądząc po komentarzach jest szefem jakich mało :)
C---i bym zabandazowala! Dźwigać nie mogę, bo niestety tętniak mózgu here ;)
Ale podsumowując: miło wiedzieć, że "ludzcy" szefowie istnieją. Oby interes kwitł!
  • Odpowiedz
  • 0
@krash: Jesli moge spytac to polecasz te witaminki jako lekarz czy z doswiadczenia? Powinni je stosowac tylko zakazeni czy wszyscy? Jesli wszyscy to kupie je wszystkim pracownikom, niech biora jesli to pomoze jakkolwiek w „utrudnieniu” zakazeniem czy tez lagodniejszym przebiegu choroby? Bede wdzieczny za odpowiedz.
  • Odpowiedz