Wpis z mikrobloga

W Poznaniu kibice Lecha dołączyli do protestu. Wcześniej pojawił się filmik sugerujący, że wjeżdżają w tłum, aby go rozgonić. Ze strony kibiców słychać „przecież Was nie pobijemy”. Po stronie strajku zdezorientowanie ze względu na wcześniejsza akcje pod katedra, ale tam chodziło tylko o ochronę świątyni, a nie kościoła jako diecezji, czy organizacji. Być może kibice Lecha przeszli sobie w taki stanowczy sposób, żeby się rozejrzeć czy nie ma antify i tez żeby dać im sygnał pokazujący co jest grane. Antifiarze latają po mieście z gazem i teleskopami, więc się nie dziwcie, że robią takie rozeznanie. Następnie pod okrąglakiem wyciągają transparent widoczny na zdjęciu i zaznaczają swoją obecność paroma okrzykami i pozdrowieniami dla pisu i antify. Proszę zaprzestać kłamliwej narracji, że to była jakaś kontra.

Panowie z Lecha dołączyli do protestu z hasłem „***** pis i antife”

#protest #poznan #lechpoznan #strajkkobiet
Pobierz sauron100vlog - W Poznaniu kibice Lecha dołączyli do protestu. Wcześniej pojawił się ...
źródło: comment_1603915429Jk8mul0TdF2zwY151bp2xL.jpg
  • 45
@sauron100vlog: Poznań jest bardzo liberalny. Mieszkałam tam siedem lat, poznałam mnóstwo kibiców Lecha, dzięki którymi kibicuję tej drużynie do dzisiaj. W porównaniu do Legii czy Jagiellonii, to naprawdę niedużo tam typowo faszystowskiego kibolstwa. Nie mówię, że nie są hoolsami i nie #!$%@?ą własnego miasta, kiedy wygrywają Mistrza Polski (XD), ale naprawdę wydają się delikatniejsi światopoglądowo.