Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 13
Wiecie co jest najzabawniejszego w #konfederacja?

Że nawet jak spojrzymy na ten problem #aborcja #protest z czysto EKONOMICZNEJ strony (jaką w teorii kuce stawiające gospodarkę ponad ludzi, wyznają jako jedyną słuszną), to urodzenie dziecka z wadami rozwojowymi, które nie zmarło zaraz po urodzeniu, tylko obciąża budżet, tak domowy jak i państwowy- musisz zużywać tony pieniędzy, żeby upośledzone dziecko przeżyło kolejny tydzień, miesiąc, rok, które mógłbyś wydać np. na konsumpcję, a państwo zamiast zasiłków na niepełnosprawnych, mogłoby przeznaczyć tą kasę na inne cele.

Więc jeśli ktoś np. Krowin, ma w dupie cierpienie kobiet, ich mężów i rodzin, to popierając te zmiany, pokazije, że dodatkowo jest kretynem... #polityka
  • 6
@CzeXD: aaaa, no tak - zapomniałem. Dziecko #!$%@? bęc do niszczary zamiast papieru to dzieci, a ścinki jako "przysmak bokuna" za jedyne 12zł/kg w sklepie, do którego żadna lewacka inspekcja czy sanepid nie wejdzie ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@tellet: oni już gubią się w swoich postulatach. Z jednej strony chcą zalegalizować marichuane i inne narkotyki bo to przyniesie wpływy do budżetu państwa i zniknie czarny rynek . A tu zakazują aborcji i analogicznie pojawia się aborcyjne podziemia a kto będzie chciał zrobi sobie na Słowacji legalnie i tam zostawi pieniądze
@tellet: Ja rozmawiając z kucami zawsze skupiam się na tym, że ekonomicznie się to nie opłaca - bo aborcję można zrobić zagranicą, więc lepiej wspierać polski prywatny biznes aborcyjny ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@libek: @kiciupiciu: Nawet nie chodzi o utracone korzyści ( ͡° ͜ʖ ͡°) przemysłu aborcyjnego, ale o fakt, że potem nie dość że tacy rodzice robią sobie z życia piekło (tak tak, wiem wiem - to wspaniały cud życia, tylko poczekaj bo trzeba odessać flegmę/zmienić pampersa/podłączyć butlę/podać leki i w ogóle zmienić cel swojego istnienia na opiekę nad tym cudem życia), to jeszcze przeważnie trzeba sypać
@tellet: Plus dodajmy, ze takie dziecko nie przyniesie państwu ekonomicznej korzyści w przyszłości (nie będzie pracowało, płaciło podatków, nie będzie zasobem w rozumieniu pracy fizycznej ani umysłowej) to jeszcze pochłania zasób ludzki w postaci jednego rodzica, który w tym czasie mógłby pracować i płacić podatki