Wpis z mikrobloga

Hahahahahah ale mam #!$%@? teraz bekę jak równo rok temu 90% wykopków się smuciło i cięło bo Sławkowi zabrakło trochę głosów do zostania posłem i że głosowali na Konfę żeby Sławek wszedł a teraz ten sam Sławek okazuje się jeszcze większym szurem od reszty korwinistów XDDDDDDDDDDDDDD

#protest #konfederacja #korwin
  • 31
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@KONONOWlCZ: Eee każdy kto go obserwował o tym wiedział. Co prawda widać wyraźnie, że starał się o tym nie pisać wprost bo w przeciwieństwie do reszty to inteligentny koleś i wiedział, że to nie dobre dla zbierania poparcia ale spokojnie można to było wyczytać. Wciąż bym nie narzekał gdyby był w sejmie bo może światopoglądowo szur ale byłby wreszcie tam pierwszy poseł który w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie jak podatki
  • Odpowiedz
@toporek1234: wykopy odkrywają, że ich guru ekonomiczne jednak też jest szurem. Zdradzę wam, że guru ekonomicznym, a tym bardziej prawnym też nie jest i nawet w środowisku ludzi ze swojej "branży" jest często raczej przedmiotem żartu. Szczególnie jego projekty ustaw. Ale biznes na naiwnych, wychowanych na korwinistycznych teoriach robi niezły.
  • Odpowiedz
konto usunięte via Wykop Mobilny (Android)
  • 1
Wciąż bym nie narzekał gdyby był w sejmie bo może światopoglądowo szur ale byłby wreszcie tam pierwszy poseł który w ogóle ma jakiekolwiek pojęcie jak podatki działają.

@Herubin: wcale nie pierwszy, bo speców od podatków tam trochę jest, nie są tylko przez swoich wyznawców wielbieni jako mesjasze gospodarki. A druga sprawa, to że wie jak działają, wcale nie znaczy że byłby dobrym posłem, patrząc na jego ultrapopulistyczny, oderwany od rzeczywistości
  • Odpowiedz
Konfederacja niczym się nie zajmuje, a jedynie gadaniem, bo z 11 posłami nie ma absolutnie żadnego wpływu na cokolwiek.


@FantaZy: Konfederacja nie ma wpływu na cokolwiek ogólnie i już nie będzie miała tym bardziej po następnych wyborach ( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz