Wpis z mikrobloga

Hej, jakiś gotowy stack na zwiększenie koncentracji? Kiedyś brałem noopeptil max i nie pamiętam, czemu przestałem. Dzisiaj wziąłem 2 kapsułki na czczo, bo mi zostały i działają przyzwoicie, ale strasznie #!$%@? chodzę (pewnie dlatego przestałem brać). Zależy mi na tym żeby to było coś gotowego w kapsułkach, nawet jeśli będzie 2x drożej. Wagę mam, ale nie chce mi się bawić z odmierzaniem i pakowaniem.

#nootropy
  • 4
@mirage50: właśnie zastanawiałem się, czy wspomnieć o tym, że modafinil odrzucam z dwóch powodów. Po pierwsze ekonomiczny, po drugie mam skłonności do uzależnień i widziałem na dłuższą metę potencjał #!$%@? w tej substancji xd Żeby nie było, że nie próbowałem, przerobiłem blister modalertu 200mg 10 tabletek. Cała, to było zdecydowanie za dużo, ale połówki były ok.
@dprtd: Dla mnie najlepiej działały 50mg (w porównaniu do 100mg nie zauważyłem różnicy, a czasem ból głowy był) czyli 1/4 i taki blister za 8 dych z Indii, wystarczał na 2 do 3 miesięcy przy wykorzystywaniu około 1 tabletki tygodniowo. A raczej środek nie uzależnia, no chyba, że efekty mogą uzależnić
@mirage50: właśnie poczytałem o dawkowaniu jeszcze raz i widzę na reddicie, że po 50mg ludzie spokojnie biorą. Została mi jeszcze jedna tabletka chyba, to sprawdzę jutro jak działa w takiej dawce, może to akurat. Wtedy faktycznie nie wychodzi tak koszmarnie drogo. Jeśli faktycznie będzie ok, to zamówię jeszcze armodafinil dla porównania.