Wpis z mikrobloga

Jak mam tutaj konto 10 lat to dawno nie widziałem tak wysypanie lewactwa na Mirko. Nicki dotąd kojarzące z wykopalisk tak teraz srają na Mirko. A część z Mirko chce tylko zadymy na ulicach i obalenia rzadu. Zaraz na bank będzie że jestem trollem chociaż brzydzę się PiSem za podwyższanie podatków i całkowity zakaz aborcji oraz co chwilę podnoszonym podatkom oraz #!$%@? je na idiotyczne rzeczy #protest
  • 25
  • Odpowiedz
  • 0
@Madridista98 dziwię się że nagle protest który chciał kompromisu został przekształcony w całkowity zakaz aborcji oraz jakieś idiotyczne zdania Lempertowej gdzie podobno protest jest oddolny i spontaniczny
  • Odpowiedz
@susuke15: musisz zrozumieć że tam nie ma tylko kobiet protestujących.
Pewnie i większość z nich nie popiera aborcji na życzenie, to jest zdanie wąskiej grupy feministek która niby 'rządzi' tym protestem.
#!$%@? a nie rządzą, ich tam jest garstka, większość protestujących to NORMALNI ludzie, którym nie podoba się zamordyzm i ograniczanie podstawowych praw człowieka, jakim jest godne życie.
  • Odpowiedz
@susuke15: oczywiście że skrajna lewica, ale ta sama lewica pluje na mężczyzn (feministki). Mało kto się z nimi utożsamia. Pomijając fakt że jakby skrajna lewica tylko protestowała, to pewnie byś o tych protestach nie usłyszał, bo to jest GARSTKA ludzi.
  • Odpowiedz
@susuke15: To, że ktoś nie jest za PiSem i ma odmienne poglądy odnośnie aborcji automatycznie oznacza, że jest lewakiem? Wy tylko #!$%@? widzicie dwie skrajności, a żadna z nich- ani skrajna lewica ani skrajna prawica nie jest dobra. Niezłe z was ciemniaki.
  • Odpowiedz
  • 0
@shaelix92 zgadzam się że pluje na facetów. Sam zapytałem się feministki czy jak będzie legalną aborcja to czy będzie prawna aborcja. Nie dostałem odpowiedzi. Boje się że właśnie ta garstka ludzi będzie chciała wykorzystać tłum do swoich celów. Na zasadzie chce legalna aborcję, popatrzcie milion ludzi na ulicach też tego chce! Rozumiesz o co mi chodzi?
  • Odpowiedz
@susuke15: a pomyślałeś, że to nie lewactwo tylko #!$%@? ludzie, w których coś pękło? Sam totalnie nie popieram pewnych zachowań jak niszczenie mienia przez kogokolwiek ale krew się we mnie gotuje jak od pięciu lat rządzący jawnie łamią prawo z konstytucją na czele szczując przeciw sobie kolejne grupy społeczne.
Prywatnie jestem osobą, która konflikty rozwiązuje dialogiem i zrozumieniem drugiej strony (kiedy ktoś światopoglądowo stoi po drugiej stronie ale możliwe - polecam
  • Odpowiedz
@susuke15: tak, oczywiście. Podczepiają się pod tłum i robią jakieś żądania xD
Aborcja na życzenie jak najbardziej, tylko w przypadku dania takiego przywileju mężczyznom.
To tak samo jakbym ja swoją ekipe z siłowni zebrał i powiedział im że mamy żądania otworzyć siłownie xDD
  • Odpowiedz