Wpis z mikrobloga

Od ostatniego publicznego komentarza prezydenta Dudy mija właśnie 5 dni.

Przez ten czas:

- pojawiło się 51 839 nowych zakażonych
- TK wydał kontrowersyjne orzeczenie w sprawie aborcji uderzając w wolność obywateli
- Setki tysięcy (jak nie miliony) ludzi w całej Polsce strajkuje i blokuje największe miasta
- Zapowiadane są kolejne protesty na skalę, jakiej nie widziała jeszcze III RP
- Mówią o nas media na całym świecie
- Wicepremier publikuje wystąpienie w którym jawnie nawołuje do wojny domowej
- Zamykamy kolejne gałęzie gospodarki pogłębiając kryzys.

A 'prezydent' i jego kancelaria milczą. Mój rozum nie potrafi pojąć co tu się właśnie odwala.
Jedyną możliwości wyjścia z twarzą z tej sytuacji jest wrzucenie zdjęcia Andrzeja pod respiratorem. Każda inna 'wymówka' będzie jasnym sygnałem, że jest jedynie pionkiem Kaczyńskiego któremu to oddał władzę nad państwem.

#duda2020 #prezydent #bekazpisu #koronawirus #covid19
  • 16
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@ATAT-2: dobre brednie wami sterują jak kuklami już.

TK nie uderzyło w wolność obywateli a tylko w drobna acz głośna grupkę
Setki miliony tej tryliony lemingu telewizyjny. Nic z tych strajków nie będzie korzystnego. Jesteście wyprowadzani na ulicę by wprowadzić stan wyjątkowy godzinę policyjna i odebrać wam prawa. I zrobią to politycy który was dzisiaj na ulicę pchają takimi głąbami jesteście.
Poza tym to są małe strajki jak na Polskę.
Jawnie do wojny nawołujecie wy od mordowania dzieci nawet krzyczycie ze chcecie wojny i na banerach w Sejmie macie wojna. Co za ameby z was ale jakie fikolki żeby za wszystko winna była obsesja
  • Odpowiedz
@alfons-metody: tak tak, nawet miasta do 10K protestują ale były większe w Polszy XD ciekawe kiedy, w białymstoku ostoi ONRu ludzie wychodzą tysiącami na ulice, w Hajnówce k---a strajkują. Kaczor to rozgrywa jedynie siebie i tyle. Na wprowadzenie kolejnego lockdownu ludzie się nie zgodzą i wyjdą jeszcze tłumniej na ulicę, już nie za aborcję ale dla ratowania majątków.
  • Odpowiedz
A 'prezydent' i jego kancelaria milczą. Mój rozum nie potrafi pojąć co tu się właśnie odwala.


@ATAT-2: Może po prostu zgodnie z najlepszą sanacyjną tradycją dał dyla do Rumunii, od bierdolta się od Adriana, jego rodziny i Adriana
  • Odpowiedz