Wpis z mikrobloga

Dostałem sraczki, więc na kibelku miałem okazję się rozpisać.

1. Droga do bogactwa Analczyka - no to mam zajebisty projekt i po tygodniu 6.3 AMG, cycata kobieta i zajebiste mieszkanie z laptopem za 10k.
2. Droga do bogactwa innych ludzi - ciezka praca nad swoimi umiejętnościami, kapitałem przez lata, a następnie zostanie ekspertem/profesjonalistą w swej dziedzinie i czerpanie z tego profitów. Pamiętając o samodoskonaleniu się przez całe życie.

Ktokolwiek, kto coś osiągnął albo ma bekę, albo z politowaniem patrzy na wysrywy @Rafatus69. #!$%@?ąc od schorzeń głowy w/w osobnika spowodowanych alkoholem i narkotykami, które doprowadziły do spustoszenia w jego głowie (pamiętacie jego rapsy dawniej i teksty jakimi rzucał z rękawa?) to widać jak mało to dziecko wie o czymkolwiek i myśli, że komuś jego mitomania to POZERSTWO imponuje. Cechą wspólną patusów i osób z nizin społecznych jest przeświadczenie, że oni wszystko wiedzą i najlepiej to wiedzą, ponieważ nic w swoim życiu nie musieli analizować poza dziećmi z bulerbyn w szkole i najbardziej prostym i prymitywnymi rzeczami, typu czy jak wezmę telewizor na 2 lata po 100 złoty miesięcznie to mi się opłaca.

Brak zrozumienia dla złożoności procesu życia i tego co otacza tworzy mitomańskie przeświadczenia bycia wybitną jednostka, oraz uważania innych kretynów, co jest typowym zjawiskiem i łączącym wszystkich patusów.

Pamiętaj Rafałku, gimnazjaliści wszystko łykną, ale gimnazjaliści też pieniędzy nie mają. Jak chcesz zarobić to uderz do ludzi, ktorzy mają trochę w portfeliku i zacznij nagrywać sztukę nowoczesną. Z resztą na kindybałach Niemców też można trochę zarobić, ale w dłuższej perspektywie, twój pierścień nie będzie tak atrakcyjny jak się poluzuje jeszcze bardziej.

#rafatus #patostreamy #przemyslenia #danielmagical #damskibokser #bestiazsiedlec