Wpis z mikrobloga

via Wykop Mobilny (Android)
  • 0
@ShutUpMeg: po co kupiłem? Bo jeszcze mogę. A ten wpis to takie po prostu #!$%@?, jestem ciekaw poglądów na ten temat co się dzieje w PL co inni myślą o tym czy zabiorą nam pozwolenia czy nie.
@Ponc3k: ... wystarczy jedna prowokacja i żegnamy się z zawartością szaf...

Przy zbiorach jakie niektórzy posiadają w szafach to ja nie wiem czy nie opłaca się bardziej wziąć ten rok urlopu i potem już mieć spokój ze składkami, startami i innymi bzdurami ( ͡° ͜ʖ ͡°)

@Ponc3k: przecież nie mogą nam wycofać pozwoleń, jedynie co mogą to nakazać tymczasowo zdeponować całą posiadaną broń (poza niezarejestrowanymi czarnoprochowcami) w depozytach policji, ale w obecnej sytuacji dorzucanie im czegoś takiego to byłaby masakra
jedynie co mogą to nakazać tymczasowo zdeponować całą posiadaną broń


@Aerin: o którym pkt ubojki mówisz?

przecież nie mogą nam wycofać pozwoleń


@Aerin: to jest decyzja administracyjna, a ją jak każdą można wycofać.
@Ponc3k: mówię o art 21 pkt 7 ustawy o stanie wyjątkowym:

Art.  21.  [Inne ograniczenia wolności i praw człowieka i obywatela w czasie stanu wyjątkowego]

W czasie stanu wyjątkowego mogą być wprowadzone ograniczenia wolności i praw człowieka i obywatela w zakresie:

7) prawa posiadania broni palnej, amunicji i materiałów wybuchowych oraz innych rodzajów broni lub określonych przedmiotów, poprzez nakazanie niezwłocznego złożenia do depozytu właściwego organu administracji rządowej albo zakazanie noszenia;


Tak,